29 жовтня 2025
28 жовтня начальник Ніжинської районної військової адміністрації Григорій Ковтун з робочим візитом перебував у м. Носівка. Відвідав КНП «Носівська міська лікарня ім. Ф.Я. Примака» та Носівський ДНЗ № 1 «Барвінок» комбінованого типу. Заклади опалюються як тільки знизилась температура повітря до середньодобових + 8 С. Це стало можливим завдяки альтернативним джерелам живлення.
Освітній процес у громаді не припинявся від початку навчального року за визначеними формами навчання. Організоване гаряче харчування. Під час «повітряних тривог» уроки проходять в укриттях. Для цього створені необхідні комфортні умови для всіх учасників освітнього процесу. Це важливо, що діти там, де тепло, там, де є світло, а особливо, якщо вдома таких умов немає.
З керівниками структурних підрозділів та установ Носівської міської ради під час наради обговорювали готовність об’єктів підприємств-надавачів житлово-комунальних послуг та закладів бюджетної сфери до роботи в осінньо-зимовий період 2025-2026 року, організацію теплопостачання соціальних установ із використанням альтернативних джерел живлення. Визначились із алгоритмом дій під час надзвичайних ситуацій.
Крім того, фахівець із супроводу ветеранів доповіла про реалізацію ветеранської політики в громаді, заходи з меморіалізації загиблих захисників, підтримки сімей загиблих і безвісти зниклих осіб, а також про проблеми, з якими стикнулася у своїй роботі. Керівник району відзначив належний рівень організації роботи фахівця у Носівській громаді.