19 квітня 2012

Батуринська міська громада (м.Батурин, с.Бондарі, с.Вербівка, с.Веселе, с.Веселівка, с.Голубів, с.Городище, с.Карпенкове, с.Каціри, с.Красне, с.Лісова с.Поляна, с.Лопатин, с.Матіївка, с.Митченки, с.Мости, с.Нове Полісся, с.Обірки, с.Обмачів, с.Осіч, с.Пальчики, с.Пирогівка, с.Прохори, с.Слобідка, с.Тасуїв, с.Часниківка, с.Шумейкине, с.Шумин).

Голова - Душа Леонід Леонідович

телефон: (04635)4-83-33

Веб-сайт: https://baturyn-rada.gov.ua/

Бахмацька міська громада (м.Бахмач, с.Бахмач, с.Безпечне, с.Біловежі Другі, с.Біловежі Перші, с.Варварівка, с.Веселе, с.Вишневе, с.Вишневе, с.Вишнівське, с.Глибоке, с.Григорівка, с.Грушівка, с.Запорізьке, с.Зарукавне, с.Зеленівка, с.Калинівка, с.Кальчинівка, с.Кошмалів, с.Красилівка, с.Кулішове, с.Курінь, с.Мовчанів, с.Олексіївка, с.Ополонське, с.Осинівка, с.Острів, с.Пашків, с.Перемога, с.Перше Травня, с.Піски, с.Стрільники, с.Тиниця, с.Українське, с.Фастівці, с.Халимонове, с.Черемушки, с.Шевченка, с.Шумейків).

Голова - Шимко Павло Миколайович

телефон: (04635)3-12-61

Веб-сайт: https://bakhmach-mr.gov.ua/

Бобровицька міська громада (м.Бобровиця, с.Браниця, с.Бригинці, с.Буглаки, с.Вишневе, с.Гаврилівка, с.Гарт, с.Горбачі, с.Запоріжжя, с.Затишшя, с.Зелене, с.Катеринівка, с.Кобижча, с.Козацьке, с.Коношівка, с.Лідин, с.Майнівка, с.Макарівка, с.Марківці, с.Миколаїв, с.Мирне, с.Молодіжне, с.Наумівка, с.Озеряни, с.Олександрівка, с.Осовець, с.Осокорівка, с.Петрівка, с.Піски, с.Плуг, с.Рудьківка, с.Свидовець, с.Стара Басань, с.Сухиня, с.Татарівка, с.Травкине, с.Українка, с.Урожайне, с.Хомівці, с.Щаснівка, с.Ярославка).

Голова - Ковчежнюк Тетяна Миколаївна

телефон: (04632)2-13-03

Веб-сайт: https://bobrovycka-gromada.gov.ua/

Борзнянська міська громада (с.Адамівка, м.Борзна, с.Вольниця, с.Гришівка, с.Жданів, с.Забілівщина, с.Забілівщина Друга, с.Іванівка, с.Кинашівка, с.Красностав, с.Любомудрівка, с.Мала Загорівка, с.Миколаївка, с.Оленівка, с.Острів Надії, с.Прачі, с.Сопонівка, с.Суховодка, с.Червоне Озеро, с.Шаповалівка, с.Юрківщина, с.Ядути).

Голова - Осадчук Лариса Анатоліївна

телефон: (04653)2-13-43

Веб-сайт: https://borznyanska-gromada.gov.ua/

Вертіївська сільська громада (с.Вертіївка, с.Яблуневе, с.Бобрик, с.Низи, с.Каблуки, с.Хомине, с.Титівки,с.Халявки,с. Кардаші, с.Юність,с.Мала Кошелівка, с.Березанка, с Велика Кошелівка, с. Дуболугівка, с.Заньки, с.Черняхівка, с. Лісове, с. Колісники, с. Мильники, с. Кукшин, с. Зруб, с. Стодоли, с. Переходівка, с. Липів Ріг)

Голова - Лозян Федір Миколайович

телефон: (04631)6-81-72

Веб-сайт: https://vertiivska-gromada.gov.ua/

Височанська сільська громада (с.Велика Доч, с.Високе, с.Галайбине, с.Головеньки, с.Добропілля, с.Кербутівка, с.Клипин, с.Купченків, с.Мала Доч, с.Маличина Гребля, с.Нові Млини, с.Носелівка, с.Паристівка, с.Тростянка, с.Червона Гірка).

Голова - Василенко Олег Олексійович

телефон: (04653)2-96-37

Веб-сайт: http://vysochanska.gromada.org.ua/

Дмитрівська селищна громада (с.Восьме Березня, с.Гайворон, с.Голінка, смт.Дмитрівка, с.Заболоття, с.Залісся, с.Ковальове, с.Кропивне, с.Нечаїв, с.Нове, с.Рубанка, с.Смолове, с.Терешиха, с.Шевченкове, с.Щуча Гребля).

Голова - Бойко Валентин Борисович

телефон: (04635)4-52-47

Комарівська сільська громада (с. Березівка, с.Берестовець, с.Воловиця, с.Ворона, с.Запоріжжя, с.Іллінці, с.Комарівка, с.Красносільське, с.Линівка, с.Прохори, с.Сидорівка, с.Смоляж, с.Степанівка, с.Ховми, с.Шевченка).

Голова - Бондаренко Віктор Володимирович

телефон: (04653)2-51-31

Веб-сайт: http://komarivska.gromada.org.ua/

Крутівська сільська громада (с.Крути, с. Діброва, с. Бакланове, с. Поляна, с. Перебудова, с. Валентіїв, с. Почечино, с. Бурківка, с. Омбиш, с. Печі, с. Пам`ятне, с. Хороше Озеро, с. Остер, с. Українка)

Голова - Бузун Олег Віталійович

телефон: (04631)6-94-17

Лосинівська селищна громада (смт.Лосинівка, с.Погребець, с.Вікторівка, с.Леонідівка, с.Степ, с.Сальне, с.Садове, с.Терешківка, с.Шатура, с.Шняківка, с. Данина, с. Галиця, с. Світанок, с. Яхнівка, с. Перемога, с. Богданівка, с. Гармащина, с. Чистий Колодязь, с. Станція Лосинівська)

Голова - Стрілець Анатолій Олексійович

телефон: (04631)6-12-37

Веб-сайт: https://losynivska-gromada.gov.ua/

Макіївська сільська громада (с.Вербове, с.Веселе, с.Вили, с.Вишневе, с.Відрадне, с.Ганнівка, с.Григорівка, с.Калинівка, с.Карабинівка, с.Кленове, с.Коломійцівка, с.Макіївка, с.Мильники, с.Платонівка, с.Пустотине, с.Рівчак-Степанівка, с.Софіївка, с.Степове, с.Степові Хутори).

Голова - Бузина Микола Володимирович

телефон: (04642)2-42-31

Мринська сільська громада (с.Киселівка, с.Лихачів, с.Мрин, с.Плоске, с.Роздольне, с.Селище, с.Хотинівка).

Голова - Борисова Людмила Григорівна

телефон: (04642)2-92-42

Веб-сайт: http://mrynska.gromada.org.ua/

Ніжинська міська громада (м. Ніжин, с. Переяслівка, с. Кунашівка, с. Наумівське, с. Паливода)

Голова - Кодола Олександр Михайлович

телефон - (04631)7-19-11

Веб-сайт: https://nizhynrada.gov.ua/

Новобасанська сільська громада (с.Білоцерківці, с.Бірки, с.Веприк, Вороньки, с.Красне, с.Мочалище, с.Нова Басань, с.Новий Биків, с.Новоселиця, с.Рокитне, с.Соколівка, с.Старий Биків, с.Чистопілля).

Голова - Дяченко Микола Іванович

телефон: (04632)2-56-08

Веб-сайт: http://novobasanska.gromada.org.ua/

Носівська міська громада (с. Адамівка, с.Андріївка, с.Ведмедівка, с.Володькова Дівиця, с.Дебреве, с.Держанівка, с.Дослідне, с.Іржавець, с.Кобилещина, с.Козари, с.Коробчине, с.Криниця, с.Лісові Хутори, с.Лукашівка, м.Носівка, с.Підгайне, с.Ставок, с.Сулак, с.Тертишники, с.Яблунівка, с.Ясна Зірка).

Голова - Ігнатченко Володимир Миколайович

телефон: (04642)2-15-40

Веб-сайт: https://nosgromada.cg.gov.ua/

Плисківська сільська громада (с.Велика Загорівка, с.Махнівка, с.Плиски, с.Сиволож, с.Степ).

Голова - Вірко Марина Олександрівна

телефон: (04653)2-71-31

Веб-сайт: http://plyskivska.gromada.org.ua/

Талалаївська сільська громада (с.Талалаївка, с.Хвилівка, с.Велика Дорога, с.Калинівка, с.Кравчиха, с.Ніжинське, с.Кропивне, с.Безуглівка, с. Курилівка, с.Синдаревське, с.Довге, с.Бідин, с.Пашківка, с.Хомівка, с.Лустівка)

Голова - Андрусенко Людмила Михайлівна

телефон: (04631)6-53-40