back

Реалізації пілотного проекту щодо зубопротезування окремих категорій осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України

16 травня 2024

27 лютого 2024 року Кабінетом Міністрів України прийнято постанову №212 «Деякі питання реалізації пілотного проекту щодо зубопротезування окремих категорій осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України».

КНП «Ніжинська міська стоматологічна поліклініка» для реалізації даного проєкту 13.05.2024 уклало договір з Національною службою здоров’я України за пакетом «Зубопротезування окремих категорій осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України».

Вказана програма поширюється на:

  • учасників бойових дій, визначених у пунктах 19-25 статті 6 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантіїїх соціального захисту»;
  • осіб з інвалідністю внаслідок війни, визначених у пунктах 11-16 статті 7 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту»;
  • військовослужбовців, визначених підпунктом 1 пункту 1 статті 3 Закону України «Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей», а також іноземців та осіб без громадянства, які проходять військову службу в Збройних Силах України.

Гранична вартість наданих медичних послуг одному пацієнту, що підлягають оплаті за договором, не може перевищувати 14984 гривні.

 Пацієнт може бути запротезований за показаннями металокерамічними конструкціями, бюгельним протезом, частковим та повними змінними протезами.

З метою отримання послуги зубопротезування за відповідним проєктом, пацієнт повинен звернутися до закладу, де він напише заяву на отримання вищезгаданих послуг,  надасть копії паспорту, ідентифікаційного коду, копію посвідчення на право пільги, яка включена в пілотний проєкт держави.

Адреса закладу: м. Ніжин, вул. Батюка, 7, телефон реєстратури (04631) 7-13-67, (067) 305-99-18, ортопедичний кабінет (096) 749-48-42.