back

Послугами служби зайнятості можна скористатися онлайн

19 жовтня 2021

 

 Служба зайнятості сьогодні – це сервісна установа сучасного формату, де можна отримувати послуги онлайн. Це дозволяє максимально скоротити витрати часу клієнтів на виконання формальних процедур. У вільному доступі на порталі державної служби зайнятості  https://chg.dcz.gov.ua/ — найбільша база вакансій у межах країни, електронна черга для безробітних, електроні кабінети для роботодавців та шукачів роботи, платформа з профорієнтації та розвитку кар’єри, освітній портал.

Пошук роботи та працівників онлайн

 Отож, шукати роботу та працівників можна за допомогою бази вакансій державної служби зайнятості, яка містить пропозиції легальної роботи від роботодавців в межах країни та оновлюється щодня.

До того ж, охочі знайти роботу у Чернігові, Ніжині та Прилуках можуть скористатися інтерактивними картами вакансій, що створили рекрутери служби зайнятості за допомогою онлайн-сервісу Google «Мої карти». Пошук здійснюється шляхом переміщення курсору вулицями міста або введенням у пошуковому полі ключових слів. Карти регулярно поповнюються новими актуальними вакансіями, зайшовши на які можна отримати інформацію про назву посади, заявлені вимоги до кандидата, розмір обіцяної зарплатні та контакти рекрутерів.

Електронна черга реєстрації безробітних та електроні кабінети

Сьогодні людині, яка опинилася без роботи, можна записатися на первинний прийом до фахівця служби зайнятості дистанційно, не виходячи з дому. Варто лише скористатися сервісом з онлайн-реєстрації, що доступний на порталі державної служби зайнятості.

Там же роботодавці та безробітні можуть створити електронні кабінети.

Користуючись електронним кабінетом, роботодавці можуть оперативно здійснювати пошук необхідних кадрів, переглядати резюме безробітних, слідкувати за станом укомплектування заявлених вакансій, виконання договорів, подавати звітність тощо.

Безробітні ж за допомогою електронного кабінету можуть самостійно здійснювати пошук роботи, подавати резюме, переглядати дату та час відвідування служби зайнятості, нарахування та виплати, графік проведення заходів.

Платформа з профорієнтації та розвитку кар’єри

Цей сервіс з онлайн-тестування створено з метою надання послуг з профорієнтації у дистанційному режимі. Він дає можливість усім охочим пройти комплексне профорієнтаційне тестування та оцінити власний потенціал (здібності, інтереси, можливості), щоб усвідомлено обрати майбутню професію та розробити стратегію кар’єрного зростання.

Освітній портал

Це проєкт державної служби зайнятості для успішного працевлаштування українців. Для всіх, хто прагне опанувати нові знання та розвивати власні компетенції, у вільному доступі онлайн-курси, вебінари, дистанційні навчальні програми від центрів професійно-технічної освіти державної служби зайнятості та інша корисна для пошуку роботи та працівників інформація.

Онлайн-реєстрація у службі зайнятості

Сьогодні зареєструватися у службі зайнятості можна онлайн, на сайті державних послуг «Дія» (www.diia.gov.ua). Для цього необхідно обрати послугу "Допомога по безробіттю», виконати кілька простих кроків для реєстрації, після чого профільні фахівці допоможуть із пошуком роботи.

За повідомленням Чернігівського обласного центру зайнятості