back

Нова Зеландія приєдналася до декларації Кримської платформи

27 серпня 2021

 

  До Кримської платформи продовжують підключатися нові учасники, так, Нова Зеландія, яка не брала участі в саміті, приєдналася до спільної декларації по Криму. Про це в середу, 25 серпня, повідомляє пресслужба МЗС. "Посол Нової Зеландії в Україні Мері Терстон передала МЗС України ноту про приєднання до спільної декларації Кримської платформи", - йдеться в повідомленні.

  Зустріч з послом провів заступник міністра Євген Єнін. Дипломати відзначили високий рівень співпраці в рамках міжнародних організацій, а також обговорили актуальні питання співпраці, взаємодію в протидії глобальним викликам, зокрема, пандемії COVID-19, кібератакам і гібридним загрозам. Єнін запропонував почати переговори щодо взаємного визнання документів про вакцинацію проти COVID-19 і пропрацювати питання про спрощення візового режиму Нової Зеландії для українців.

 Нагадаємо, що в першому саміті Кримської платформи взяли участь 47 країн. За його підсумками було підписано декларацію, до якої можуть приєднатися всі охочі країни.