22 квітня 2021

Конкурс місцевих проєктів «НАША ГРОМАДА»

  29 березня телеканали ICTV та СТБ спільно з Українським кризовим медіа-центром у рамках програми USAID «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE) оголосили конкурс місцевих проєктів «Наша громада».

 Головна мета - підтримати активні та дієві громади, розповісти на національному рівні про місцеві досягнення і зміни у селах та малих містах, показати успішні ініціативи та фінансово підтримати обрану громаду у реалізації проєкту.

 Учасниками конкурсу стануть дієві громади, які прагнуть розвивати на місцях освіту, медицину, комунальну сферу, підприємництво, культуру, туризм. До участі запрошуються активні громади України з населенням
до 70 тис. осіб.

 На початковому етапі учасники повинні представити свої ідеї експертному журі та інтернет-аудиторії. Громади, які отримають найбільшу підтримку за результатами голосувань, увійдуть у фінал, де матимуть змогу детальніше пропрацювати та захистити свою ідею.

Громада - переможниця отримає не лише соціальний капітал та медійність, але і грошовий приз у розмірі 500 тис.грн на реалізацію проєкту.

Перед фінальним голосуванням експертного журі, яке пройде у вересні, телеканали ICTV та СТБ в ефірі «Фактів» та «Вікон» покажуть глядачам проєкти 26 фіналістів. У сюжетах учасники зможуть більш наочно розказати про свою громаду та проєкт, а також чому саме їх ідея має перемогти та отримати кошти.

 30 вересня під час онлайн-трансляції церемонії нагородження члени журі оголосять переможця конкурсу.

Для участі у конкурсі необхідно подати заявку, яку можна завантажити за посиланням: otg.fakty.com.ua.

Реєстрація учасників триватиме до 30 квітня 2021 р.

Детально http://otg.fakty.com.ua/news/konkurs-nasha-gromada-rozpochinae-poshuk-proektiv-rozvitku-teritorialnikh-gromad?fbclid=IwAR2F-vIlAU5vmiDgM06zLcMKEc__RQyrxj29FUjXRrfr6v9KUrED2uH4sCk