back

У Чернігові СБУ викрила підпільний цех з масштабного виробництва контрафактного алкоголю

24 листопада 2020

 

 

 Служба безпеки України блокувала у Чернігові незаконні виробництво і збут оптових партій контрафактної підакцизної продукції сумнівної якості.

 За попередніми данними слідства, нелегальний бізнес організували декілька мешканців обласного центру. Ділки виготовляли фальсифікований алкоголь із сировини невідомого походження в антисанітарних умовах. Підпільний цех вони облаштували у приміщенні місцевого гаражного кооперативу.

 Готову продукцію фігуранти реалізовували під виглядом відомих вітчизняних та іноземних брендів через одну з оптових баз та афільйовані точки роздрібної торгівлі регіону.

 Під час обшуків за місцями проживання фігурантів та виробництва фальсифікату правоохоронці виявили майже 1,5 тонни спирту невідомого походження, приблизно 1500 літрів готової до збуту фальсифікованої алкогольної продукції, а також 3500 пачок контрафактних тютюнових виробів.

За попередніми оцінками, вартість вилученого «товару» становить понад 3,5 мільйона гривень.

 У межах кримінального провадження за ст. 204 (незаконне виготовлення, зберігання, збут або транспортування з метою збуту підакцизних товарів) та ст. 199 (виготовлення, зберігання, придбання, перевезення, пересилання, ввезення в Україну з метою використання при продажу товарів, збуту або збут підроблених марок акцизного податку чи голографічних захисних елементів) Кримінального кодексу України тривають слідчі дії для встановлення всіх обставин правопорушення та притягнення до відповідальності винних осіб.

Заходи із викриття протиправної діяльності проводились спільно з Національною поліцією під процесуальним керівництвом Чернігівської обласної прокуратури.