back

Безкоштовна «гаряча лінія» ГО «Донбас СОС»    

05 лютого 2020

 

      Починаючи з 2018 року в рамках Меморандуму про співпрацю Міністерства у справах ветеранів, тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України тісно співпрацює з Громадською організацією «Донбас СОС». Одним з напрямком співробітництва є підтримка безкоштовної «гарячої лінії», яка надає консультаційні послуги інформаційного та правового характеру щодо широкого кола питань стосовно реалізації та захисту прав свобод та інтересів громадян, постраждалих від збройної агресії Російської Федерації та тимчасової окупації окремих територій держави, в тому числі внутрішньо переміщених осіб та цивільного населення, яке проживає на тимчасово окупованих територіях Донецької та Луганської областей та Автономної Республіки Крим та міста Севастополя.

     З метою покращення інформування вищезазначених осіб щодо їх прав та свобод, які зазнали негативного впливу збройного конфлікту, розміщуємо контакти безкоштовної «гарячої лінії» 0-800-309-110 ГО «Донбас СОС».     

     За  додатковою  інформацією  звертатись  в  управління  соціального захисту населення Ніжинської РДА, пл. І. Франка, 1,  кімната №8, телефонувати 7-15-87.