back

Тренінг для жінок «Скажи «Ні» насильству в сім’ї»

14 грудня 2018

 

 

Міжнародна спільнота щорічно підтримує акцію “16 днів проти насильства”. Тисячі громадян та сотні державних і громадських організацій з більш ніж 100 країн світу активізують з 25 листопада по 10 грудня свої зусилля заради об’єднуючої мети: збільшити розуміння та обізнаність про всі форми насильства у співвітчизників, створити в конкретному регіоні або окремій державі соціальний простір, вільний від насильства.
 Саме в рамках акції “16 днів проти насильства” 07 грудня 2018 року в Ніжинській міськрайонній філії Чернігівського обласного центру зайнятості відбувся тренінг для жінок «Скажи «Ні» насильству в сім’ї».

Під час тренігу присутні визначилися, що насильство в сім'ї є однією з найбільш розповсюджених форм порушення прав людини. Як правило,найбільше страждають від сімейного насильства жінки та діти. Що роботи у випадках насильства в сім’ї, куди звертатися за допомогою? Цю інформацію надали психолог Руднік А.В. та юрисконсульт Шведун М.А. Ніжинського міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді.