back

Щодо проведення обласного конкурсу «Благодійник року» імені меценатів Тарновських

01 листопада 2011

На виконання розпорядження голови облдержадміністрації В. Хоменка від 05.03.2008 № 79 «Про проведення обласного конкурсу „Благодійник року“ імені меценатів Тарновських», з метою поширення благодійницької діяльності та меценатства на Чернігівщині обласна державна адміністрація за сприяння Чернігівської обласної ради та за підтримки громадськості проводить обласний конкурс «Благодійник року» імені меценатів Тарновських.

Конкурс проводиться щороку з 15 жовтня по 1 грудня у шести номінаціях:

 «Благодійник року — всеукраїнська бізнес-структура»;

 «Благодійник року — регіональна бізнес-структура»;

 «Благодійник року — неприбуткова організація»;

 «Благодійник року — приватна особа» (передбачає визначення трьох переможців);

 «Благодійник року — благодійник-початківець»;

 «Благодійник року — представник малого бізнесу».

У конкурсі можуть брати участь фізичні та юридичні особи, які надали одно- чи багаторазову благодійну допомогу для розв’язання суспільних проблем Чернігівської області. Претендентів на участь у конкурсі, за їхньою згодою, можуть висувати органи виконавчої влади та місцевого самоврядування, громадські організації, благодійні фонди, заклади освіти, науки, культури, охорони здоров’я, соціального захисту, будь-які особи, які отримали благодійну допомогу, а також самі благодійники.

Для участі в конкурсі організації або особи, які висувають претендентів, мають заповнити заявку встановленого зразка та надати її разом з іншими матеріалами в райдержадміністрацію (сектор з питань внутрішньої політики зв’язків з громадськістю та у справах преси, інформації) до 15 листопада ц. р.

До заповненої заявки на участь у благодійному конкурсі в обов’язковому порядку додаються матеріали, які розкривають зміст благодійної діяльності претендента: фотографії, відеозаписи, копії публікацій у ЗМІ, мультимедійні презентації тощо. Переможців буде визначено оргкомітетом конкурсу до Дня благодійництва, який відзначається, відповідно до Указу Президента України від 13.12.2007 № 1220, щорічно в другу неділю грудня.

За додатковою інформацією звертатись за тел. 5-46-68