back

ДО УВАГИ УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ !!!

17 лютого 2016

Повідомляємо, що учасники антитерористичної операції мають можливість пройти психологічну реабілітацію в реабілітаційних установах, з якими на 2016 рік продовжено дію договорів про закупівлю відповідних послуг, а саме: ТОВ «Санаторій «Феофанія», Менський санаторій «Остреч», ДП «Південь-Курорт-Сервіс» на базі санаторію «Орізонт», ДП «Клінічний санаторій «Березівські Мінеральні води».

Учасники АТО приймаються до реабілітаційної установи на підставі направлення виданого через органи соціального захисту населення за місцем реєстрації, а учасник АТО або його законний представник, який переселився з тимчасово окупованої території чи районів проведення антитерористичної операції, за фактичним місцем проживання відповідно до довідки про взяття на облік особи, яка переміщується з тимчасово окупованої території України або району проведення антитерористичної операції.

За додатковою інформацією та оформленням документів звертатись в управління соціального захисту населення Ніжинської РДА, пл. І. Франка, 1, кімната №8, телефонувати 2-42-51.