back

До уваги керівників підприємств, установ та організацій всіх форм власності та голів комісій із соціального страхування !

30 вересня 2011

На виконання листа Виконавчої дирекції Фонду від 19.09.2011 року № 01-16-2664, з метою своєчасного і всебічного формування програми щодо відновлення здоров”я застрахованих осіб і членів їх сімей на 2012 рік, надання застрахованим особам соціальних послуг, передбачених Законом України “Про загальнообов”язкове державне соціальне страхування у зв”язку з тимчасовою втратою працездатності та витратами, зумовленими похованням” в частині часткового фінансування літнього дитячого оздоровлення та забезпечення дітей застрахованих осіб новорічними подарунками Вам необхідно надати інформацію про кількість дітей віком до 18 років з датою їх народження.

Зазначену інформацію, за формою, що додається, слід надати до 10 жовтня 2011 року в письмовому та електронному вигляді (таблиця EXCEL).

Додаток


№п/пСтрахувальникПІБ дитиниДата народження (число, місяць, рік)

Ніжинська міжрайонна виконавча дирекція Чернігівського обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності