back

Призначили нового керівника Ніжинського відділу поліції

11 січня 2021

У Ніжинському відділі поліції новий очільник – Володимир Миколайович Духно. Сьогодні його представив особовому складу ніжинської поліції, керівництву міста та району начальник Головного управління Національної поліції в Чернігівській області Володимир Нідзельський.

 

Посадовець зазначив, що Володимир Духно – молодий, але достатньо досвідчений. Обіймав керівні посади в органах поліції Чернігівщини та у відомчому міністерстві. Родом, до речі, з Куликівщини.

 

Новий очільник наголосив: Спільно з органами виконавчої влади та місцевого самоврядування виконуватиме завдання, поставлені державою, та працюватиме над тим, аби рівень довіри населення до поліції зріс.

 

Привітали Володимира Духна та побажали йому успіхів на новій посаді голова райдержадміністрації Григорій Ковтун, голова районної ради Анатолій Красносільський, голова Ніжинської міської територіальної громади Олександр Кодола та керівник Ніжинської місцевої прокуратури Павло Герасименко.

 

Варто зауважити, що до цього часу очолював Ніжинський відділ поліції Микола Омельченко. Свою службу в правоохоронних органах він продовжить керівником Бахмацького відділу поліції.

Відділ організаційної та інформаційної діяльності, діловодства та контролю РДА