08 жовтня 2019

Про проведення II міжнародного форуму 

16 жовтня 2019 року в м. Києві (вул. Велика Житомирська, 33, ТПП України, Сhamber Grand Hall) відбудеться ключова подія в сфері кіберзахисту - II міжнародний форум «Кібербезпека. Захисти свій бізнес!». Форум відбудеться за підтримки Ради Національної безпеки та оборони України. Організатори Форуму - ТПП України та Державна служба спеціального зв'язку та захисту інформації України.

Форум є головною подією Місячника кібербезпеки в Україні та має на меті обговорення поточного стану в сфері кіберзахисту в Україні, обговорення ефективних механізмів захисту, представлення кроків із створення Національної екосистеми кібербезпеки. Доповідачами Форуму стануть понад 30 профільних експертів з державних установ та бізнесу з України, США,  Німеччини та Ізраїлю.

Очікується понад 300 представників центральних та місцевих органів влади, державних підприємств і установ, освітніх закладів, бізнесу з усіх регіонів України та інших країн. В рамках Форуму відбудеться спеціалізована виставка «Кібербезпека» за участю державних і приватних компаній, які представлять свої розробки в сфері кібербезпеки та захисту.

Участь в Форумі безкоштовна, за умови попередньої реєстрації на сайті Форуму.

Більш детально про Форум на сайті:

https://cybersecurity.ciseventsgroup.com/