back

У Ніжинському районі розпочався футбольний сезон

22 квітня 2019

Футбольний сезон у Ніжинському районі відкрив матч за Суперкубок на стадіоні в с. Талалаївка, де зустрічалися переможець останнього чемпіонату ФК "Липів Ріг" та володар останнього розіграшу кубку "РІД" (с. Сальне).

Попри початок сезону поєдинок вийшов видовищним. Зустрілися дві рівні команди - найсильніші у Ніжинському районі. Матч закінчився 3:1 на користь ФК "Липів Ріг" Уже на 1 хв. липіврізьці вийшли вперед, а під завісу першого тайму Сальне зрівнює рахунок. У другому таймі продовжувалася боротьба на футбольному полі і лише наприкінці матчу Липовому Рогу вдалося двічі вразити ворота суперника.

На першу офіційну гру сезону зібралася велика аудиторія вболівальників. Було і багато почесних гостей: голова Ніжинської районної державної адміністрації Вячеслав Івашин, голова Ніжинської районної організації ВФСТ «Колос» Володимир Євтух, голова Федерації футболу Ніжинського району Олексій Чернета.

Після гри пройшла традиційна церемонія нагородження. Усі учасники матчу отримали медалі відповідного ґатунку, а капітану команди ФК "Липів Ріг" Олександру Качану голова району вручив кубок. Були нагороджені і кращі гравці Суперкубку: Андрій Шешеня (ФК "Липів Ріг"), Артур Чуприна ("РІД").

Перший трофей розіграно. Попереду весь сезон - перший тур Відкритого чемпіонату стартував 20 квітня.