Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://neadm.cg.gov.ua/old
back

Енергетиків Ніжинщини привітали з професійним святом

22 грудня 2018

 

 

      Щороку 22 грудня, в день зимового сонцестояння, в Україні святкується День енергетика. Символічно, що свято співпадає з найкоротшим днем і найдовшою ніччю в році, коли робота енергетиків найбільш помітна.
Сьогодні, з нагоди професійного свята, трудовий колектив Ніжинського РЕМу привітав перший заступник  голови райдержадміністрації  Сергій Батрак. Звертаючись до присутніх, Сергій Анатолійович висловив  слова вдячності та поваги всім, хто присвятив цій сфері діяльності власне життя, кому тисячі сімей нашого району завдячують теплом і світлом у своїх домівках, побажав безаварійної роботи, стабільної частоти в електромережах, невичерпної життєвої наснаги та нових трудових здобутків.  

Посадовець також вручив відзнаки кращим працівникам за професійну майстерність, значний особистий  внесок у забезпечення діяльності електроенергетичної галузі. Грамотами районної державної адміністрації були нагороджені Коцко Олег Михайлович, електромонтер з експлуатації розподільних мереж 5 групи дільниці ТП і РП №1 та Несин Андрій Миколайович, електромонтер з експлуатації розподільних мереж 4 групи дільниці ТП і РП №2.

Привітав свій колектив зі святом і директор Ніжинського РЕМу Володимир Самсоненко. Слова вітань та найкращих побажань на адресу енергетиків прозвучали також і від керуючого справами Ніжинської районної ради Олени Прищепи та радника Ніжинського міського голови Сергія Осадчого.   

 

 
 
Сектор інформаційної діяльності
та комунікацій з громадськістю райдержадміністрації