back

Команда легкоатлетів Ніжинського району здобула чергову перемогу

12 червня 2018

08 та 09 червня в м. Чернігів проходив відкритий чемпіонат області з легкої атлетики. Гарні результати показала збірна команда Ніжинського району, виборовши загальнокомандне друге місце серед команд другої групи, поступившись лише сильній збірній Менського району.

В особистому заліку стали переможцями естафетного бігу 4/400 серед жінок Шурига Марина, студентка медколеджу, Тиченко Оксана, студентка НДУ ім. М. Гоголя, Кубрак Алла та Валієва Каріна, студентки НАТІ. У цій же естафеті серед чоловіків наша команда прибігла другою у складі: В’язовик Сергій, студент НАТІ, Іллюша Євгеній, Філоненко Вячеслав та Шостка Володимир, студенти НАТК. А в естафеті 4/100 серед жінок наші бігуни досягли третього результату у складі : Шурига Марина, Тиченко Оксана, Валієва Каріна та Андрущенко Олена.

Другі місця в особистому заліку вибороли Дяченко Роман на дистанції 400 м. серед дорослих, Шостка Володимир - на дистанції 3000 м. серед юнаків та Ліпейко Андрій - на дистанції 3000 м. серед чоловіків. А за ним слідом, виборовши третє місце на цій же дистанції, прибіг Сахно Володимир, викладач НАТІ.

На дистанції 800 м. серед чоловіків третє місце зайняв Філоненко Вячеслав, а на дистанції 3000 м. серед жінок третьою була Тиченко Оксана.

На дистанції 1500 м. серед дівчат виборола третє місце Андрущенко Олена.

Вітаємо команду легкоатлетів Ніжинського району з черговою перемогою! Так тримати!