Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://neadm.cg.gov.ua/old
back

Інформація щодо перерахування коштів станом на 2 жовтня 2017 року

02 жовтня 2017

Ніжинське відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Чернігівській області повідомляє, що за вересень місяць 2017 року до відділення страхувальниками подано 427 заяв - розрахунків по 995 листкам непрацездатності для виплати матеріального забезпечення застрахованим особам.

Станом на 02.10.2017 року проведено фінансування допомог по тимчасовій непрацездатності, по вагітності і пологах та на поховання по заявах-розрахунках, які подані страхувальниками до відділення по 29.09.2017 року (включно).

Ніжинське відділення звертається з проханням до страхувальників своєчасно перевіряти залишки коштів по спеціальному рахунку та надавати платіжні доручення до банківських установ для зарахування коштів на карткові рахунки з метою своєчасної виплати матеріального забезпечення застрахованим особам.

Водночас просимо фінансових працівників та комісії по соціальному страхуванню підприємств, установ і організацій опрацьовувати подані застрахованими особами листки непрацездатності у визначені законодавством терміни та подавати заяви-розрахунки до відділення для своєчасної виплати матеріального забезпечення застрахованим особам не рідше двох разів на місяць.

За додатковою інформацією звертатись до відділення за тел. 2-30-30.

Ніжинське відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України В Чернігівській області