06 липня 2022

«Український ветеранський фонд» запустив спеціальний проєкт з макрофінансової допомоги бізнесу ветеранів та членів їх родин.

Ветерани або члени сімей учасників бойових дій, які є фізичними особами-підприємцями або самозайнятими  особами, стали внутрішньо переміщеними   особами (ВПО) і мають підтвердження цього статусу, зможуть отримати грошове відшкодування на придбані  для ведення власної справи товари.

Апліканти після заповнення заявки і завантаження всього пакету документів разом із чеками на покупку, мають можливість відшкодування на суму до 20000 гривень включно.

Кроки для отримання одноразової фінансової підтримки:

  1. Зібрати необхідні документи:
  • Копію (скан або фото) паспорта;
  • Довідки ВПО;
  • Виписки чи витягу з ЄДР про статус ФОП чи самозайнятої особи;
  • Підтвердження статусу ветерана війни або статусу члена сім’ї ветерана війни;
  • Чеки на покупку товарів після 24.02.2022 для роботи бізнесу відповідно до КВЕД.
  1. Надіслати свою заявку з документами через аплікаційну форму: https://20000.mva.gov.ua/ ;
  2. Отримати відповідь від Фонду (за результатами перевірки пакету документів).

Інформацію щодо такої підтримки можна отримати:

на офіційному сайті Фонду https://veteranfund.com.ua/

у Фейсбук https://www.facebook.com/veteranfundua/post/138413405450329

Бюджетна установа «УКРАЇНСЬКИЙ ВЕТЕРАНСЬКИЙ ФОНД» (постанова КМУ від 14.07.2021 №720) (далі – Фонд) була утворена з метою забезпечення підтримки ветеранів війни та членів їх сімей, подальшої реадаптації та реінтеграції ветеранів війни до мирного життя через відповідні проєкти у сфері управління Міністерства у справахветеранів України.

Одним із основних завдань Фонду є сприяння соціальному захисту ветеранів та членів сімей ветеранів шляхом підтримки та реалізації проєктів, які спрямовані на підтримку ведення підприємницької діяльності ветеранами та сприяння у їхньому працевлаштуванні.