06 травня 2020

 

До уваги абітурієнтів!

Проводиться відбір кандидатів для вступу на денне відділення у вищі навчальні заклади ДСНС України.

Прохідний бал для вступу до деяких навчальних закладів системи ДСНС знижено до мінімального!

          Відбір проводиться до Національного університету цивільного захисту України  (м. Харків), Черкаського інституту пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля НУЦЗ України, Львівського державного університету безпеки життєдіяльності, за основними спеціальностями «Пожежна безпека»; «Цивільний захист» (термін навчання – 4 роки, освітній ступінь –«Бакалавр»).

Для вступу необхідні сертифікати ЗНО з української мови та літератури, математики, на вибір фізики, історії, англійської мови  з кількістю балів не нижче 100 балів та до Львівського державного університету безпеки життєдіяльності не нижче 110 балів. В навчальних закладах проводиться конкурс сертифікатів ЗНО та приймається єдиний іспит з фізичної підготовки.

          Також проводиться відбір до Вищого професійного училища ЛДУ БЖД (м. Вінниця) за спеціальністю “Організація та техніка протипожежного захисту” «Радіаційний та хімічний контроль» (термін навчання 2,5 роки). Перевага саме цього навчального закладу в тому, що для вступу до Училища, за бажанням вступника, дозволено складати необхідні вступні іспити (українська мова, математика та фізика) у навчальному закладі або здати сертифікати ЗНО із вищевказаних предметів.

Правила прийому розміщені на веб-сайтах:

·     Львівського державного уіверситету безпеки життєдіяльності (м. Львів),

·     веб-сайт: https://ldubgd.edu.ua/;

·     Національного університету цивільного захисту України (м. Харків),

·     веб-сайт: http://nuczu.edu.ua/ukr/;

·     Черкаського інституту пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля НУЦЗ України 

·     (м. Черкаси), веб-сайт:http://fire.ck.ua/;

·     Вінницького вищого професійного училища ЛДУБЖ (м. Вінниця),

·     веб-сайт:http://vpu.ldubgd.edu.ua/index.php;

·     Ліцею цивільного захисту ЛДУБЖД (м. Вінниця)

·      веб-сайт: http://lizey.ldubgd.edu.ua//index.php.

Проводиться відбір кандидатів до Кременчуцького льотного коледжу Харківського національного університету внутрішніх справ за спеціальністю 272 “Авіаційний транспорт” освітнього рівня “бакалавр” освітньо-професійних програм:  “Аеронавігація” (кваліфікація - пілот) та “Технічне обслуговування та ремонт повітряних суден і авіадвигунів” (технічний персонал).

В даному Коледжі створені всі умови для здобуття ступеня вищої освіти “бакалавр” з подальшим гарантованим працевлаштуванням у відповідності до здобутої спеціальності. Правила прийому до Коледжу розміщені на його веб-сайті www.flightcollege.com.ua у розділі “Приймальна комісія”, там же знаходиться вся довідкова інформація щодо вступу. Прийом документів на навчання у 2020 році завершується 1 червня.

          Запрошуються громадяни України чоловічої та жіночої статі віком від 17 до 25 років, які мають повну загальну середню освіту, або закінчують середні навчальні заклади в 2020 році, за станом здоров'я придатні до військової служби, мають добрі показники успішності і за своїми діловими та моральними якостями можуть проходити службу в пожежно-рятувальних підрозділах.

          Випускники денної форми навчання отримують спеціальне звання «лейтенант служби цивільного захисту», обов’язкове працевлаштування в органах і підрозділах ДСНС та гідне грошове забезпечення.

 

          Бажаючим взяти участь у конкурсному відборі необхідно звернутися 4 державного пожежно-рятувального загону Управління ДСНС України у Чернігівській області  за адресою:

м. Ніжин, вул. Студентська,2

телефон для довідок: (4631) – 3-17-43