back

Обговорили актуальні питання життєдіяльності району

13 січня 2020

   Під час розширеної робочої наради, яку провів сьогодні голова райдержадміністрації Вячеслав Івашин, обговорили актуальні питання життєдіяльності району та проблеми, які потребують вирішення. Зазвичай звітували начальники управлінь, відділів, секторів райдержадміністрації, керівники районних установ.

   Серед озвучених питань: стан виплати заробітної плати працівникам бюджетних установ та розрахунків за енергоносії, початок нового фінансового року, результати освоєння  коштів державної освітньої субвенції на забезпечення належних санітарно-гігієнічних умов у приміщеннях закладів середньої освіти, робота із сім’ями у складних життєвих обставинах тощо.

Також головою райдержадміністрації було акцентовано увагу на проведенні заходів по забезпеченню інсуліном хворих на цукровий діабет.

В.о. начальника управління соціального захисту населення Людмила Занько наголосила, що виплати по пільгах та субсидіях повністю профінансовані. Крім того, повідомила про зміни у Порядку надання пільг на оплату житлово-комунальних послуг.  В кінці минулого року Урядом внесено зміни  до Порядку в частині подовження терміну подання заяви  виплати пільги у грошовій готівковій формі. Відтепер пільгові категорії населення зможуть у будь-який час перейти на виплату  пільг готівкою для  оплати житлово-комунальних послуг. Для цього потрібно звернутися до управління соціального захисту населення Ніжинської районної державної адміністрації з відповідною заявою, в якій вказати спосіб виплати (банк або пошта).

За підсумками розгляду питань на робочій нараді головою райдержадміністрації було дано ряд доручень.

Сектор інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю райдержадміністрації