back

Освітній процес довжиною в сторіччя

25 листопада 2019

Серед розмаїття струнких білокурих берез і високих ялинок, на лівому березі Остра, у самому центрі Ніжина знаходиться загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1. Сьогодні в ній навчається 462 учні та працює 37 вчителів, функціонує 17 класів, в тому числі 2 інклюзивні. Директор закладу – Світлана Піменова. У школі створена широка мережа класів із поглибленим навчанням української мови та математики. Її учні – неодноразові переможці міських та обласних олімпіад, а також всеукраїнських конкурсів. Пишається школа і своїми випускниками, котрі працюють у різних сферах господарства України.

 

Та мало, хто знає, що всі здобутки ніжинської школи № 1 – результат освітнього процесу довжиною в сторіччя. 22 листопада з нагоди ювілею відбулись урочисті заходи, куди були запрошені поважні гості та випускники різних років, серед них і випускник 1976 року – голова Ніжинської райдержадміністрації Вячеслав Івашин.

 

Присутніх у залі працівників школи привітали міський голова Анатолій Лінник, народний депутат України Валерій Зуб, колеги, друзі, випускники, а також і голова райдержадміністрації Вячеслав Івашин. З трепетом він згадував шкільні роки і своїх учителів, котрі дали першу путівку в доросле життя. Посадовець прийшов на свято не з порожніми руками – для здорового й збалансованого харчування школярів подарував мед, зібраний на ланах Ніжинського району.

 

Дуже цікава й яскрава програма чекала на всіх присутніх у залі. Вони змогли переконатися у надзвичайних творчих здібностях не лише учнів, а й вчителів закладу, особливий захват у глядача викликав шкільний хор.

Сектор інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю РДА