back

Ювілейний навчальний рік розпочато

03 вересня 2019

30 серпня Ніжинський агротехнічний інститут Національного університету біоресурсів і природокористування України, єдиний вищий аграрний заклад Чернігівщини з багатою історією та усталеними традиціями, розпочав свій ювілейний навчальний рік з Дня Знань, на якому відбулася урочиста посвята першокурсників у студенти.   У цю важливу і неповторну мить, що відкриває нову сторінку життя, з ними поряд були їх батьки, товариші, наставники. 

 

З вітальним словом до першокурсників звернувся директор інституту Василь Лукач, який відзначив, що наші першокурсники зробили свій професійний вибір, вступивши до нашого інституту. Вони розпочинатимуть своє професійне зростання в стінах славетного навчального закладу, якому 1 липня 2020 року виповнюється 125 років. Директор побажав першокурсникам наснаги, самовдосконалення та жаги до знань, розвитку і змістовного дозвілля.

 

Привітати молодь до інституту завітали шановані гості – український державний і політичний діяч, дипломат, випускник нашого навчального закладу 1967 року Петро Шаповал, голова Ніжинської районної державної адміністрації Вячеслав Івашин, голова Ніжинської районної ради Олег Бузун.

 

І ось настала кульмінаційна мить – посвята першокурсників. Директор інституту Василь Лукач вручив символічний ключ знань, заступник директора з навчально-виховної роботи Ірина Демчук – залікову книжку, а голова студентської ради інституту Роман Гомоляко – студентський квиток.

 

У залі лунали мудрі настанови, слова вдячності батькам та влучні поради від старших колег. А яскраві художні номери від Наталія Макаренко, Лариси Риженко, Валентини Панас та учасників гуртків художньої самодіяльності зробили сьогоднішній цей яскравим і святковим.

 

 

31 серпня відкрили свої двері для нового 122-го навчального року двері Національного університету біоресурсів та природокористування України у м. Києві. Участь в урочистому святкуванні Дня знань узяв і голова Ніжинської районної державної адміністрації Вячеслав Івашин.
 
За інформацією сайтів Ніжинського агротехнічного інституту та Національного університету біоресурсів та природокористування України