У Канаді паралімпієць Дмитро Суярко зібрав повний комплект нагород

26 лютого 2019

«Золото», два «срібла» та «бронзу» виборов спортсмен із Ніжинщини Дмитро Суярко на чемпіонаті світу із зимових видів спорту (УОРА, вади зору, ІІ ранг). Змагання стартували 8 лютого у канадському місті Прінс-Джордж.

Першу нагороду — срібну медаль — вихованець регіонального центру з фізичної культури та спорту "Інваспорт" отримав 17 лютого за перемогу в лижних гонках на дистанції 10 кілометрів вільним стилем. А вже 19 лютого на дистанції 1600 метрів вільним стилем у спринтерській гонці лижник-паралімпієць зі спортсменом-лідером Василем Потапенком завоювали «бронзу». Опісля — знову «срібло» в спринтерській гонці з біатлону.

Найприємнішу перемогу — першість у лижній естафеті чемпіонату світу — Дмитро Суярко з Василем Потапенком вибороли 23 лютого.

Варто зазначити, що Дмитро Суярко — переможець Етапу Кубку світу 2017 року в Кореї, неодноразовий призер етапів Кубку світу та чемпіонатів України, дебютант ХІІ зимових Паралімпійських ігор, Майстер спорту України.

Наставники спортсмена — заслужені тренери України Володимир Сторожок та Андрій Литвинець.