Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://neadm.cg.gov.ua/old
back

Подарунок для дитячого будинку сімейного типу

11 січня 2019

 

    Сьогодні, 11 січня, заступник голови райдержадміністрації Оксана Мелашенко разом з працівниками ЦСССДМ та сектору сім’ї, молоді та спорту РДА завітала у дитячий будинок сімейного типу, який функціонує у с. Дуболугівка.

  У ДБСТ Никипорець Оксани Олексіївни виховується 7 дітей, позбавлених батьківського піклування. Під час відвідин посадовці привітали вихователя та дітей-вихованців з Новорічними та Різдвяними святами,  побажали  міцного здоров’я, благополуччя, сімейного затишку.

Разом з найкращими побажаннями вручили подарунок  – важливі та необхідні у побуті  меблі та постільну білизну. А днем раніше -ліжко, диван, набір посуду та постільну білизну отримала родина, що опинилась у складних життєвих обставинах.

Ці подарунки були придбані у рамках районної Комплексної програми підтримки сім’ї, гендерної рівності та протидії торгівлі людьми на 2016-2021 роки. Вона, зокрема, передбачає проведення заходів щодо поліпшення житлових та соціально-побутових умов багатодітних сімей, де виховується 5 і більше дітей та сімей із дітьми, які перебувають у СЖО.

 

Сектор інформаційної діяльності та

комунікацій з громадськістю райдержадміністрації