Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://neadm.cg.gov.ua/old
back

Побачили світ без насильства очима дітей. Підвели підсумки районного дитячого конкурсу малюнка

20 грудня 2018

Привернути увагу суспільства до прав дитини, виховати толерантну ненасильницьку поведінку у дітей, популяризувати загальнолюдські цінності, виховати високі моральні якості та відповідальне ставлення до оточення, розвивати творчий потенціал, виявляти та підтримувати талановитих дітей покликаний районний конкурс дитячого малюнку на соціальну тематику «Світ без насильства очима дітей».

 

Організовано захід сектором сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації в рамках проведення в Ніжинському районі Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства».

 

Участь у конкурсі малюнка взяли діти дошкільного та шкільного віку. Кращих визначало журі.

 

Сьогодні, 20 грудня, у актовій залі районної державної адміністрації відбулось підведення підсумків конкурсу – нагородження переможців та відзначення усіх учасників, а всього їх понад 30.

 

Привітали присутніх у залі дітей, їх батьків, вчителів та вихователів голова райдержадміністрації Вячеслав Івашин та завідувач сектора сім’ї, молоді та спорту Андрій Штайнеккер. Вони подякували за вкладені душі в роботи, творчий підхід, розуміння важливості тематики та органічне поєднання фантазії і підсвідомого прагнення до миру, спокою, любові й поваги один до одного.

 

А методист районного методичного кабінету Інна Процько разом з присутніми дітьми проаналізувала казки на предмет відображення порушення прав дитини та створила казку на новий лад, котру прямо у залі розіграли учасники заходу.

 

Наступила найприємніша мить – нагородження. Голова райдержадміністрації відзначив усіх учасників Подяками та солодкими подарунками, а переможці конкурсу отримали Дипломи та подарунки для подальшого розвитку їх творчого потенціалу.

 

Визначали найкращих у трьох вікових категоріях. І категорія – діти дошкільного віку до 6 років, ІІ категорія – 7 – 10 років, ІІІ категорія – 11 – 15 років.

 

Переможцями І категорії стали:

І місце – Анастасія Римарева (Перемозький НВК);

ІІ місце – Іван Карпенко (Талалаївський ДНЗ «Лелеченька»);

ІІІ місце – Віталіна Юзюк (Черняхівський НВК).

 

Переможцями ІІ вікової категорії визначили:

І місце – Юлія Дюк (Районна дитяча школа мистецтв);

ІІ місце – Поліна Прокопенко (Лосинівська ЗОШ І-ІІІст.);

ІІІ місце – Анюта Холдай (Крутівський філіал районної дитячої школи мистецтв).

 

Найкращими у ІІІ категорії стали:

І місце – Анастасія Зима (Лосинівська ЗОШ І-ІІІ ст.);

ІІ місце – Ангеліна Симоненко (Районна дитяча школа мистецтв);

ІІІ місце – Дар’я Гусєва (Безуглівський НВК).

 

Окремими Дипломами «за авторський задум» відзначили Ангеліну Харченко (Районна дитяча школа мистецтв), Максима Костенко (Кукшинська ЗОШ), Дар’ю Топчій (Районна дитяча школа мистецтв),а також Диплом «за оригінальність виконання» отримав Назар Струк (Безуглівський НВК).

Сектор інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю РДА