Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://neadm.cg.gov.ua/old
back

Творчі колективи Ніжинського району взяли участь у фольклорному фестивалі в с. Піски, що на Бахмаччині

11 червня 2018

Минулими вихідними у селі Піски, що на Бахмаччині, відбувся ювілейний V Всеукраїнський фестиваль «Відродження українського села, його духовності і культури», який заснував депутат обласної ради, директор ПСП «Пісківське» Валерій Колоша.

За ці роки свято набуло неабиякої популярності та об'єднало людей, для яких небайдужа доля й майбутнє українського села. Проведення такої яскравої мистецької акції має велике значення як для самих селян, так і для відродження національної культури загалом. Адже у Піски активно з’їжджається молодь, яку цікавлять національні звичаї та традиції.

Учасників та гостей свята вітали, зокрема, заступник голови обласної ради Арсен Дідур, народний депутат України Валерій Давиденко, керівники Бахмацького та Ніжинського районів.

Господар та ідейний натхненник свята, директор місцевого сільськогосподарського підприємства Валерій Колоша, переконаний, що фестиваль сприяє популяризації сучасного українського села.

У програмі фестивалю — кінно-трюкове шоу, майстер-класи, виставки народних майстрів, конкурсні виступи фольклорних та хореографічних колективів. Не довелося сумувати і малечі – її чекали численні розваги.

Уже не перший рік беруть участь у цьому заході художні колективи Ніжинського району. Два перших місця за два номери із фестивалю привіз Зразковий хореографічний колектив «Полісяночка» Ніжинського районного будинку культури (керівник Марія Михальська) та друге місце отримав хореографічний колектив «Креатив» Талалаївського філіалу Ніжинської районної дитячої школи мистецтв (викладач Світлана Сварська).

Також участь у заході взяли творчі вокальні колективи Кукшинського будинку культури та Колісниківського сільського клубу.

Традиційно підтримати колективи району на фестивалі приїхав і голова Ніжинської районної державної адміністрації Вячеслав Івашин.

За матеріалами сайту Чернігівської обласної ради