Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://neadm.cg.gov.ua/old
back

Піротехніки ДСНС здійснювали планові роботи по перевірці урочища "Ветхе" на наявність вибухонебезпечних предметів

14 травня 2018

Відповідно до районної «Цільової соціальної програми розвитку цивільного захисту Ніжинського району на 2016-2020 роки» та «Плану організації виконання завдань з розвідки і розмінування місцевості Чернігівської області у 2018 році» затвердженого головою Чернігівської облдержадміністрації, з 23-го квітня фахівці групи піротехнічних робіт Аварійно-рятувального загону спецпризначення УДСНС України у Чернігівській області проводили планові роботи по перевірці урочища «Ветхе», що на Ніжинщині, на наявність вибухонебезпечних предметів. Перевірка та очищення місцевості проводиться з метою запобігання загибелі й травмуванням людей від несанкціонованого поводження з вибухонебезпечними предметами.

Як проходять роботи по розмінування території та чи забезпечені усім належним рятувальники, особисто цікавиться голова райдержадміністрації Вячеслав Івашин. У «Ветхому» він побував 11 травня.

На час візиту очільника району, було обстежено 10,4 га визначеної території, виявлено 20 вибухонебезпечних предметів часів минулих війн, знищення яких здійснено в установленому порядку.

Нагадаємо, що планові роботи по очищенню урочища розпочаті в липні 2017 року, тоді саперами було обстежено територію площею близько 3 га, в ході чого виявлено та знищено у встановленому порядку 7 одиниць вибухонебезпечних предметів часів Другої світової війни.

Рятувальники ДСНС України звертають увагу населення! У разі виявлення вибухонебезпечних, схожих на них та підозрілих предметів необхідно викликати негайно рятувальників за номером "101" або правоохоронців за номером "102".

За інформацією відділу з питань цивільного захисту, оборонної, мобілізаційної роботи та взаємодії з правоохоронними органами РДА