back

ПІДГОТОВКА ДО ВЕСНЯНО-ПОЛЬОВИХ РОБІТ

21 березня 2011

На порозі — весняно-польові роботи. Найважливіше питання на сьогодні — забезпечення сільгосппідприємств паливно-мастильними матеріалами, добривами.

Дизельним пальним господарства забезпечені на 60 відсотків, бензином — на 70 %. Найкраще подбали про пальне у СФГ «Колос» (керівник — В. В. Труш). За попередніми підрахунками, для проведення комплексу весняно-польових робіт господарствам району необхідно 24,4 мільйони гривень. Планові витрати на один гектар посівних площ становлять 1200 гривень.

На сьогодні фінансове забезпечення господарств району по всіх джерелах фінансування становить 9,7 мільйонів гривень або 39,7 відсотків від необхідного, із них 4,3 мільйони гривень — позичені кошти, кредити, 2 мільйони гривень — кошти інвесторів, які вкладені у насіння, добрива та дизельне пальне, та 3,4 мільйони гривень — власні кошти у готовій продукції.

Перший вихід у поле аграрії розпочнуть цього тижня з підживлення посівів головного хліба — озимини, яка займає 5135 гектарів. Господарствам району необхідно 648 тонн діючих речовин мінеральних добрив. На сьогоднішній день у наявності 392,6 тонн, або 60,5 відсотків від потреби.

За інформацією начальника управління агропромислового розвитку райдержадміністрації Н. В. Клочок.