Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://neadm.cg.gov.ua/old

09 лютого 2015

ПРОТОКОЛ засідання Громадської ради від 10 грудня 2014 року

Рішення Громадської ради від 11 вересня 2014 року

ПРОТОКОЛ засідання Громадської ради від 11 вересня 2014р

ПРОТОКОЛ засідання Громадської ради від 18 лютого 2014р

ПРОТОКОЛ засідання Громадської ради від 24 грудня 2013р

ПРОТОКОЛ засідання Громадської ради від 12 листопада 2013р

ПРОТОКОЛ засідання Громадської ради від 16 травня 2013р

ПРОТОКОЛ засідання Громадської ради від 12 березня 2013р

ПРОТОКОЛ установчих зборів для формування складу Громадської ради при райдержадміністрації.doc

ПРОТОКОЛ №3 засідання ініціативної групи 28.01.2013р.

ПРОТОКОЛ №2 засідання ініціативної групи 11.01.2013р.

ПРОТОКОЛ №1 засідання ініціативної групи 26.12.2012р.

ПРОТОКОЛ засідання Громадської ради від 12 грудня 2012 року

ПРОТОКОЛ № 4

Засідання Громадської ради при Ніжинській райдержадміністрації

Від 13 січня 2012 року

Присутні: Карпенко В.М., Ємельянов І.В., Ємельянова Г.Ю., Руденко Л.М., Литвиненко З.О., Коваль С.М.

Відсутні: Євтух В.Г., Поліщук Д.В., КіндзерВ.В.,

Головував на засіданні Карпеко В.М., голова Громадської ради

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

1. Звіт про роботу комісії по соціально - медичному забезпеченню громадян.

2. Звіт про роботу комісії з питань виконання Закону України «Про порушення правил торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами» в Ніжинському районі.

3. Подання заяви на проведення громадської експертизи щодо стану дотримання і виконання Ніжинською РДА закону України «Про місцеві державні адміністрації» статті 16, п. 8: Здійснення державного контролю місцевими державними адміністраціями за дотриманням правил торгівлі,.. ;та п. 9: дотриманням законодавства з питань молоді та неповнолітніх, а саме з приводу ст.156 АК України «Про порушення правил торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами» та ст.178 «Розпивання спиртних напоїв у громадських місцях і поява в громадських місцях у п’яному вигляді».

4. План роботи Громадської ради на 2012 рік.

1. СЛУХАЛИ: Карпенка В.М., який прозвітував про роботу комісії по соціально - медичному забезпеченню громадян та про внесенні до Ніжинської райдержадміністрації пропозиції та рекомендації, щодо покращення соціально-медичного обслуговування громадян.

2. СЛУХАЛИ: Ємельянова І.В.,який прозвітував про роботу комісії з питань про виконання Закону України «Про порушення правил торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами» в Ніжинському районі.

3. СЛУХАЛИ: Ємельянова І.В., який запропонував подати заяву від Громадської ради при Ніжинській райдержадміністрації до Ніжинської райдержадміністрації на проведення громадської експертизи щодо стану дотримання і виконання Ніжинською РДА закону України «Про місцеві державні адміністрації» статті 16, п. 8: Здійснення державного контролю місцевими державними адміністраціями за дотриманням правил торгівлі,.. ;та п. 9: дотриманням законодавства з питань молоді та неповнолітніх, а саме з приводу ст.156 АК України «Про порушення правил торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами» та ст.178 «Розпивання спиртних напоїв у громадських місцях і поява в громадських місцях у п’яному вигляді».

ВИСТУПИЛИ: Карпенко В.М, Ємельянова Г.Ю., Руденко Л.М.

Голосували: «за» - 6 чоловік, «проти» - 0 чоловік, «утримались» - 0 чоловік.

ПОСТАНОВИЛИ: Подати заяву від Громадської ради при Ніжинській райдержадміністрації до Ніжинської райдержадміністрації на проведення громадської експертизи щодо стану дотримання і виконання Ніжинською РДА закону України «Про місцеві державні адміністрації» статті 16, п. 8: Здійснення державного контролю місцевими державними адміністраціями за дотриманням правил торгівлі,.. ; та п. 9: дотриманням законодавства з питань молоді та неповнолітніх, а саме з приводу ст.156 АК України «Про порушення правил торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами» та ст.178 «Розпивання спиртних напоїв у громадських місцях і поява в громадських місцях у п’яному вигляді».

4. СЛУХАЛИ: Карпенко В.М., який запропонував планувати роботу Громадської ради на 2012 рік у наступних напрямках:

a) Проведення громадської експертизи щодо стану дотримання і виконання Ніжинською РДА закону України «Про місцеві державні адміністрації» статті 16, п. 8: Здійснення державного контролю місцевими державними адміністраціями за дотриманням правил торгівлі,.. ;та п. 9: дотримання законодавства з питань молоді та неповнолітніх, а саме з приводу ст.156 АК України «Про порушення правил торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами» та ст.178 «Розпивання спиртних напоїв у громадських місцях і поява в громадських місцях у п’яному вигляді»

b) Проведення круглих столів з представниками Ніжинської адміністрації, підприємцями, головами споживчих товариств, головами сільських рад щодо дотримання законодавства з питань молоді та неповнолітніх, а саме з приводу ст.156 АК України «Про порушення правил торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами» та ст.178 «Розпивання спиртних напоїв у громадських місцях і поява в громадських місцях у п’яному вигляді»

c) Питання про виконання Указу президента України «Про увічнення перемоги у Великій Вітчизняній війні»

d) Питання про безпеку перевезення пасажирів у Ніжинському районі

e) Питання про фізичне виховання молоді

ВИСТУПИЛИ: Карпенко В.М, Ємельянов І.В., Руденко Л.М., Литвиненко З.О.

Голосували: «за» - 6 чоловік, «проти» - 0 чоловік, «утримались» - 0 чоловік.

ПОСТАНОВИЛИ: Внести вище перелічені питання до плану роботи Громадської ради при Ніжинській райдержадміністрації на 2012 рік.

Голова Громадської ради В.М. Карпенко

Секретар Г.Ю. Ємельянова

ПРОТОКОЛ № 3

Засідання громадської ради при Ніжинській райдержадміністрації

Від 13 липня 2011 року

Присутні: члени громадської ради:

Карпенко В.М., Ємельянов І.В.,

Ємельянова Г.Ю., Євтух В.Г.,

Поліщук Д.В., Кіндзер В.В., Руденко Л.М.

Відсутні: Коваль С.М, Литвиненко З.О.

Головував на засіданні Карпенко В.М., голова громадської ради

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

1. Звіт про роботу створених комісій.

2. Внесення пропозиції про проведення громадської експертизи щодо стану дотримання і виконання Ніжинською РДА закону України «Про місцеві державні адміністрації» статті 16, п. 8: Здійснення державного контролю місцевими державними адміністраціями за додержанням правил торгівлі,.. ;та п. 9: додержанням законодавства з питань молоді та неповнолітніх, а саме з приводу ст.156 АК України «Про порушення правил торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами» та ст.178 «Розпивання спиртних напоїв у громадських місцях і поява в громадських місцях у п’яному вигляді».

1. СЛУХАЛИ:

Карпенка В.М., який прозвітував про роботу комісії по соціально - медичному забезпеченню громадян.

Ємельянова І.В.,який прозвітував про роботу комісії з питань про виконання Закону України «Про порушення правил торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами» в Ніжинському районі.

2. СЛУХАЛИ:

Ємельянова І.В., який вніс пропозицію про проведення громадської експертизи щодо стану дотримання і виконання Ніжинською РДА закону України «Про місцеві державні адміністрації» статті 16, п. 8: Здійснення державного контролю місцевими державними адміністраціями за додержанням правил торгівлі,.. ;та п. 9: додержанням законодавства з питань молоді та неповнолітніх, а саме з приводу ст.156 АК України «Про порушення правил торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами» та ст.178 «Розпивання спиртних напоїв у громадських місцях і поява в громадських місцях у п’яному вигляді».

ВИСТУПИЛИ:

Карпенко В.М, Ємельянова Г.Ю., Поліщук Д.В. – голова та члени громадської ради.

Голосували: «за» - 7 чоловік, «проти» - 0 чоловік, «утримались» - 0 чоловік.

ПОСТАНОВИЛИ:

Підготувати запит до Ніжинської РДА на проведення громадської експертизи щодо стану дотримання і виконання Ніжинською РДА закону України «Про місцеві державні адміністрації» статті 16, п. 8: Здійснення державного контролю місцевими державними адміністраціями за додержанням правил торгівлі,.. ;та п. 9: додержанням законодавства з питань молоді та неповнолітніх, а саме з приводу ст.156 АК України «Про порушення правил торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами» та ст.178 «Розпивання спиртних напоїв у громадських місцях і поява в громадських місцях у п’яному вигляді».

Голова зборів

В.М. Карпенко

Секретар зборів

Г.Ю. Ємельянова

ПРОТОКОЛ №2

Засідання громадської ради при Ніжинській райдержадміністрації

від 17 березня 2011 року</p>

Присутні: члени громадської ради: Карпенко В.М., Ємельянов І.В., Ємельянова Г.Ю., Євтух В.Г., Поліщук Д.В., Руденко Л.М., Коваль С.М

Відсутні: Кіндзер В.В., Литвиненко 3.0.

Запрошені: Мордач Л.Н., зав. сектору з питань внутрішньої політики Головував на засіданні Карпеко В.М., голова громадської ради

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

1. Планування діяльності роботи громадської ради на 2011 рік

2. Створення тимчасових комісій

1. СЛУХАЛИ:

Карпенко В.М., який запропонував внести до плану діяльності громадської ради на 2011 рік питання про соціально - медичне забезпечення людей.

ВИСТУПИЛИ: Руденко Л.М. - член громадської ради.

Голосували: «за» - 7 чоловік, «проти» - 0 чоловік, «утримались» - 0 чоловік.

ПОСТАНОВИЛИ: Внести до плану діяльності громадської ради на 2011 рік питання про соціально - медичне забезпечення людей.

СЛУХАЛИ: Коваль С.М., яка запропонувала внести до плану діяльності громадської ради на 2011 рік питання про безпеку перевезення пасажирів у Ніжинському районі.

Голосували: «за» - 7 чоловік, «проти» - 0 чоловік, «утримались» - 0 чоловік.

ПОСТАНОВИЛИ: Внести до плану діяльності громадської ради на 2011 рік питання про безпеку перевезення пасажирів У Ніжинському районі.

СЛУХАЛИ: Ємельянова І.В.,який запропонував внести до плану роботи громадської ради на 2011 рік питання про виконання Закону України «Про порушення правил торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами» в Ніжинському районі.

ВИСТУПИЛИ: Ємельянова Г.Ю., Поліщук Д.В. - члени громадської ради.

Голосували: «за» - 7 чоловік, «проти» - 0 чоловік, «утримались» - 0 чоловік.

ПОСТАНОВИЛИ: Внести до плану діяльності громадської ради на 2011 рік питання про порушення правил торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами в Ніжинському районі.

СЛУХАЛИ: Євтуха В.Г., який запропонував внести до плану роботи громадської ради на 2011 рік питання про фізичне виховання молоді.

Голосували: «за» - 7 чоловік, «проти» - 0 чоловік, «утримались» - 0 чоловік.

ПОСТАНОВИЛИ: Внести до плану діяльності громадської ради на 2011 рік питання про фізичне виховання молоді.

СЛУХАЛИ: Карпенко В.М., який запропонував внести до плану роботи громадської ради на 2011 рік питання про виконання Указу президента України «Про увічнення перемоги у Великій Вітчизняній війні».

Голосували: «за» - 7 чоловік, «проти» - 0 чоловік, «утримались» - 0 чоловік.

ПОСТАНОВИЛИ: Внести до плану діяльності громадської ради на 2011 рік питання про виконання Указу президента України «Про увічнення перемоги у Великій Вітчизняній війні».

СЛУХАЛИ: Ємельянова І.В., який запропонував внести до плану роботи громадської ради на 2011 рік питання про створення «гарячої лінії» громадської ради при Ніжинській РДА.

ВИСТУПАЛИ: Карпенко В.М. - голова громадської ради.

Голосували: «за» - 7 чоловік, «проти» - 0 чоловік, «утримались» - 0 чоловік.

ПОСТАНОВИЛИ: Створити «гарячу лінію» громадської ради при Ніжинській РДА.

2. СЛУХАЛИ: Карпенко В.М., який запропонував виділити пріоритетні питання у роботі громадської ради на квітень 2011 року:

1) Питання про соціально - медичне забезпечення людей

2) Питання про виконання Закону України «Про порушення правил торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами» в Ніжинському районі.

Голосували: «за» - 7 чоловік, «проти» - 0 чоловік, «утримались» - 0 чоловік.

ПОСТАНОВИЛИ: Виділити, як пріоритетні напрямки на квітень 2011 року дані питання.

СЛУХАЛИ: Ємельянову Г.Ю.,яка запропонувала для більш ефективної роботи в пріоритетних напрямках створити тимчасові комісії.

Голосували: «за» - 7 чоловік, «проти» - 0 чоловік, «утримались» - 0 чоловік.

ПОСТАНОВИЛИ: Створити тимчасові комісії у пріоритетних напрямках.

СЛУХАЛИ: Карпенко В.М., який запропонував створити комісію

1) з питань про соціально - медичне забезпечення людей у складі: Карпенко В.М. - голова комісії Смельянов І.В. Руденко Л.М. Литвиненко 3.0

2) з питань про виконання Закону України «Про порушення правил торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами» в Ніжинському районі у складі : Смельянов І.В. - голова комісії Ємельянова Г.Ю. Євтух В.Г. Поліщук В.Д. Кіндзер В.В.

Голова зборів

Секретар зборів

В.М. Карпенко

Г.Ю. Ємельянова

ПРОТОКОЛ № 1

засідання громадської ради при Ніжинській райдержадміністрації

від 17 лютого 2011 року

Присутні : члени громадської ради :

Євтух В.Г., Ємельянова Г.П., Ємельянов І.В.,

Карпенко В.М., Кіндзер В.В.,

Литвиненко З.О., Поліщук Д.В., Руденко Л.М.

Відсутні : Коваль С.М.

Запрошені : Мордач Н.Л., зав сектору з питань внутрішньої політики РДА.

Головував на засіданні Ємельянов І.В., член громадської ради

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

1.Інформація про результати установчих зборів

2.Затвердження Положення про громадську раду

3.Затвердження Регламенту громадської ради

4.Обрання голови громадської ради

5.Обрання заступника голови та секретаря громадської ради

6.Призначення дати наступного засідання громадської ради.

1.СЛУХАЛИ : Ємельянову Г.Ю., голову лічильної комісії установчих зборів, яка інформувала про результати установчих зборів по обранню громадської ради при Ніжинській райдержадміністрації.

ПОСТАНОВИЛИ :

1.1.Інформацію про результати установчих зборів прийняти до відома

2.СЛУХАЛИ : Ємельянова І.В., члена громадської ради про затвердження Положення про громадську раду.

ВИСТУПИЛИ : Карпенко В.М., Ємельянова Г.Ю, Руденко Л.М.

ПОСТАНОВИЛИ :

2.1. Положення про громадську ради ухвалити (додається).

2.2.Голові громадської ради погодити Положення про громадську раду з головою Ніжинської районної державної адміністрації.

Голосували одноголосно.

3.СЛУХАЛИ :Ємельянова І.В., члена громадської ради про затвердження Регламенту громадської ради.

ВИСТУП

ИЛИ : Литвиненко З.О., Руденко Л.М., Кіндз ер В.В., члени громадської ради.

ПОСТАНОВИЛИ:

3.1. Регламент громадської ради затвердити(додається).

Голосували одноголосно.

4.СЛУХАЛИ : Литвиненко З.О. – Вношу пропозицію обрати головою громадської ради при Ніжинській райдержадміністрації Карпенка В.М..

ПОСТАНОВИЛИ :

Обрати головою громадської ради при Ніжинській райдержадміністрації Карпенка В.М.

Голосували : «за» -7чол., проти – 0, утримались – 1чол.

5.СЛУХАЛИ : Карпенка В.М. – Вношу пропозицію обрати заступником голови громадської ради при Ніжинській райдержадміністрації Ємельянова І.В.

ПОСТАНОВИЛИ :

Обрати заступником голови громадської ради при Ніжинській райдержадміністрації Ємельянова І.В.

Голосували : «за» -8чол., проти – 0, утримались – 0.

СЛУХАЛИ : Кендзора В.В. – Вношу пропозицію обрати секретарем громадської ради при Ніжинській райдержадміністрації Ємельянову Г.Ю.

ПОСТАНОВИЛИ :

Обрати секретарем громадської ради при Ніжинській райдержадміністрації Ємельянову Г.Ю.

Голосували : «за» -8чол., проти – 0, утримались – 0.

6.СЛУХАЛИ : Карпенка В.М., голову громадської ради при Ніжинській райдержадміністрації про наступне засідання громадської ради.

ПОСТАНОВИЛИ : Наступне засідання громадської ради провести 17 березня 2011 року о 14.00год.

Голова зборів

І.В.Ємельянов

Секретар

Н.Л.Мордач