<<<1 - 11 з 3602>>>


23 Червня 2017 13:21вітання

Вітання голови райдержадміністрації з Днем молоді

Шановна молодь Ніжинщини!

Щиро вітаю вас зі святом молодості, надії та сподівань – Днем молоді! Серед багатьох свят, які відзначає наша країна, саме це свято особливе та унікальне, бо саме такою є молодість. Це неповторна та відповідальна пора, коли людина вступає у самостійне життя, ухвалює свої перші власні рішення. Це та пора, коли маленька перемога стає запорукою життєвого успіху.

Саме вам, юнакам і дівчатам, випала прекрасна і відповідальна місія – будувати заможну демократичну Україну. Від вашої активної громадської позиції залежить доля

23 Червня 2017 11:38подія

На засіданні Громадської ради обговорювали роботу позашкільних закладів для дітей та юнацтва і стан надання первинної медичної допомоги у районі

22 червня відбулось чергове засідання Громадської ради при Ніжинській райдержадміністрації, в якому взяла участь заступник голови райдержадміністрації Оксана Мелашенко. Вела засідання голова Громадської ради Інга Чеботаєва.

Відповідно до порядку денного було розглянуто два питання. Про стан надання первинної медико-санітарної допомоги в умовах децентралізації інформувала присутніх представників ІГС заступник головного лікаря районного Центру первинної медико-санітарної

23 Червня 2017 11:21українська революція

23(10) червня 1917 року: I Універсал Центральної Ради проголосив автономію України

Українська Центральна Рада все голосніше ставила на порядок денний питання українізації війська, адміністрації, шкільної справи, врешті – повноцінної автономії України. Наприкінці травня 1917 року делегація Центральної Ради на чолі з Володимиром Винниченком виїхала до Петрограду для переговорів із Тимчасовим урядом Росії, однак не знайшла порозуміння ні з урядовими структурами держави, ні з керівництвом Петроградської ради робітничих і селянських депутатів.

Як повідомляли «Вісті з Української Центральної Ради»: «урядова комісія заявила, що задовольнити вимоги Української Центральної Ради неможливо». На що українська делегація відповіла, «що в такім разі Центральна рада не може відповідати за лад та спокій на Україні»,

23 Червня 2017 08:17вітання

Вітання голови райдержадміністрації з Днем державної служби

Шановні колеги!

Щиро вітаю вас із професійним святом – Днем державної служби, яке відзначається щороку 23 червня!

Державний службовець – це особлива професія, представник якої володіє, з одного боку, широкими повноваженнями, а з іншого – несе подвійну відповідальність за стан справ у суспільстві.

Хотілося б висловити найщиріші слова подяки всім державним службовцям, які з повною віддачею працюють на користь району.

Упевнений, що запорукою успішного виконання поставлених перед вами завдань є ваш професіоналізм, старанність,

23 Червня 2017 08:10подія

Відвідали вдів учасників бойових дій Другої світової війни

Щороку 22 червня українці відзначають День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни. Пам’ятна дата нагадує, що кожне людське життя має особливу цінність. Нацистська окупація принесла мільйони людських жертв, сотні зруйнованих міст і тисячі знищених сіл, страждань, котрі й досі спогадами ятрять душі.

Цього дня, в рамках заходів з нагоди скорботної дати, голова райдержадміністрації Вячеслав Івашин та заступник голови Оксана Мелашенко відвідали вдів учасників бойових дій Другої світової війни в населених пунктах району.

В селі Переяслівка посадовці разом з секретарем

22 Червня 2017 09:12подія

Вячеслав Івашин взяв участь у спільному засіданні Президії районної ради та постійної комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку району та комунальної власності

20 червня 2017 року голова райдержадміністрації Вячеслав Івашин взяв участь у спільному засіданні Президії та постійної комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку району та комунальної власності районної ради, яке провів голова Ніжинської районної ради Олег Бузун.

Не так давно на пленарному засіданні останньої дванадцятої сесії районної ради від 19 травня 2017 року було прийняте рішення «Про ліквідацію Вертіївського міжшкільного навчально-виробничого

22 Червня 2017 08:10-

Ми обговорювали більш активне залучення американських партнерів до Нормандського формату - Президент

Президент Петро Порошенко вітає більш активне залучення США до врегулювання ситуаці на Донбасі, але не вважає необхідним змінювати формати переговорних процесів. Про це Глава держави сказав на брифінгу, відповідаючи на запитання чи обговорювалась під час зустрічей у Вашингтоні можливість зміни Мінського та Нормандського форматів.

«Ми не бачимо необхідності змінювати Нормандський формат і мати якийсь паралельний трек до мінського процесу», - сказав Петро Порошенко.

Президент наголосив: «Ми дійсно обговорювали

21 Червня 2017 08:54децентралізація

Чернігівщина — третя в рейтингу областей за формуванням ОТГ

Хмельницька, Житомирська, Чернігівська, Запорізька та Дніпропетровська області — п’ятірка лідерів у рейтингу областей за формуванням спроможних територіальних громад. Про це стало відомо сьогодні, 20 червня, в ході координаційної зустрічі «Реформа місцевого самоврядування та децентралізації влади в Україні: успіхи та перспективи» за участі Віце-прем’єр-міністра — Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадія Зубка.

Від Чернігівської області участь у заході взяли виконуюча обов’язки директора Департаменту економічного

21 Червня 2017 08:28-

Ми отримали тверду підтримку з боку США - Президент України про результати зустрічі з Президентом США

Президент України Петро Порошенко провів у Білому Домі зустріч із Президентом Сполучених Штатів Америки Дональдом Трампом. «Ми отримали тверду підтримку з боку Сполучених штатів, підтримку і щодо суверенітету, територіальної цілісності і незалежності нашої держави, і тверду підтримку в продовженні реформ в Україні», - сказав Петро Порошенко під час зустрічі з представниками засобів масової інформації у Вашингтоні.

Президент зазначив, що порядок денний зустрічі був дуже широкий і особливо наголосив на підтримці Сполученими Штатами продовження реформ в усіх секторах, в тому

20 Червня 2017 15:51-

П’ять запитань про пенсійну реформу

Днями Національна Рада реформ при Президенті України схвалила урядовий проект пенсійної реформи. Реформа передбачає проведення осучаснення пенсій і скасування податку на пенсії для працюючих пенсіонерів вже з 1 жовтня цього року, збереження пенсійного віку і встановлення однакових для всіх правил призначення пенсій.

Раніше свою підтримку урядового законопроекту про реформування пенсійної системи висловили Міжнародний валютний фонд і Світовий банк. Цього тижня законопроект буде поданий до парламенту, аби за сприяння депутатів вже в жовтні цього року розпочати масштабні

20 Червня 2017 09:57-

Все, що відбувається зараз в Україні, є в серці діаспори - Президент на зустрічі з українською громадою

Президент Петро Порошенко розпочав свій робочий візит до США з вшанування жертв Голодомору 1932-33 років в Україні та спілкування з українською громадою.

«Більшість у світі не знали, де є Україна, не кажучи вже про Голодомор. А сьогодні не знайти в світі людини, яка б нас не любила, не поважала і не віддавала данину нашому народу», - зазначив Президент.

Глава Української держави зазначив: Україна пройшла велику відстань, незважаючи на шалені випробування і подякував українській громаді США за значні зусилля і єдність.

<<<1 - 11 з 3602>>>