<<<1 - 11 з 4644>>>


22 Лютого 2019 16:48подія

Ніжинський Спеціальний авіаційний загін святкує 20-річчя

 

Авіаційне забезпечення заходів щодо попередження і ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій природного, техногенного і соціального характеру, перевезення мобільних оперативних груп, надання домедичної допомоги та евакуація, ведення повітряної розвідки, патрулювання і моніторингу місцевості, гасіння лісових пожеж з повітря – усе це щоденні завдання особового складу, рятувальників, екіпажів, інженерно-технічного персоналу Ніжинського Спеціального авіаційного загону Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту ДСНС України. І виконують вони їх ось уже 20 років.

 

Сьогодні керує загоном полковник

22 Лютого 2019 16:40-

Розвиток малого і середнього бізнесу – пріоритетний сектор економіки області

Чернігівщина досягла значного прогресу у створенні сприятливих умов для ведення бізнесу. В рейтингу Regional Doing Business-2018 за цим показником маємо 6 місце проти 23-ї позиції у 2017 році.

Підтвердження

22 Лютого 2019 08:26подія

Це визнання прогресу, який зробили українці – Президент у Філадельфії отримав відзнаку «Міжнародний державний діяч»

Президент Петро Порошенко під час робочого візиту до США отримав відзнаку «Міжнародний державний діяч» Ради з питань світових справ Філадельфії.

«Глибоко зворушений і для мене велика честь отримати відзнаку «Міжнародний
22 Лютого 2019 08:12-

Публічний звіт голови райдержадміністрації Вячеслава Івашина за 2018 рік роботи

Публічний звіт голови Ніжинської районної державної адміністрації Вячеслава Івашина за 2018 рік

21 Лютого 2019 12:16актуально

5 популярних запитань про урядовий проект «Муніципальна няня»

З 2019 року в Україні запрацював ще один вид соціальної допомоги новоспеченим батькам – «муніципальна няня». Це додаткова грошова допомога від Уряду молодим сім’ям.

Крім щомісячних 860 гривень виплат

21 Лютого 2019 10:25-

Триває підготовка до конкурсу-премії "Гордість району"

 

   Вчора, 20 лютого, відбулось засідання оргкомітету по підготовці до проведення традиційного щорічного конкурсу-премії «Гордість району», яке провела заступник голови райдержадміністрації Оксана Мелашенко.

   Нагадаємо, що у Конкурсі беруть участь особи, які мають визначні особисті заслуги і вагомі професійні здобутки в різних

21 Лютого 2019 09:32подія

У Ніжинському районі може утворитися ще одна ОТГ

 

  Затвердження нової територіальної основи для діяльності органів влади на рівні громад – найперше завдання нового етапу реформи місцевого самоврядування та територіальної організації влади (децентралізації). Перефразовуючи це завдання – у найближчі роки необхідно створити спроможні об'єднані громади по всій території України, не залишаючи поза увагою жодного населеного пункту.

   Останнім часом значна увага з боку держави приділяється таким важливим та актуальним для українського суспільства проблемам, як подолання насильства в сім’ї, торгівлі людьми та будь-яких проявів гендерної дискримінації. Про це свідчать і внесені зміни до чинного законодавства, зокрема, до Закону України «Про запобігання та протидію домашньому насильству», в якому визначено новий підхід з урахуванням європейських

<<<1 - 11 з 4644>>>