<<<1 - 11 з 3392>>>


24 Березня 2017 14:07подія

Визначили переможців конкурсу дитячого малюнка на соціальну тематику «СІМЕЙНА ГАРМОНІЯ»

На виконання Комплексної районної програми підтримки сім’ї, забезпечення гендерної рівності та протидії торгівлі людьми на період до 2021 року та в рамках проведення інформаційно-просвітницької акції «Жінки, знайте свої права» в Ніжинському районі було оголошено конкурс дитячого малюнка на соціальну тематику «СІМЕЙНА ГАРМОНІЯ».

Сьогодні журі конкурсу на чолі із заступником голови райдержадміністрації Оксаною Мелашенко, зібралося для підведення підсумків.

Переможців визначали у трьох вікових категоріях:

- І вікова категорія – до 7 років;

24 Березня 2017 12:31актуально

«Серце до серця» збирає кошти на медичне обладнання для обласної дитячої лікарні

Цьогоріч обласний етап ХІІ Всеукраїнської благодійної акції «Серце до серця» стартував 9 березня і триватиме по 9 квітня. За гроші, зібрані під час акції, планується закупити медичне обладнання для офтальмологічного відділення обласної дитячої лікарні.

До речі, цей медзаклад у лютому 2017-го отримав медичне устаткування, придбане за кошти минулорічної акції, проведеної під гаслом «Врятуй життя дитині!». Завдяки небайдужим людям та волонтерам ця сума склала майже 70 тисяч гривень. Це дало змогу закупити

24 Березня 2017 08:33актуально

ЩО ПОТРІБНО ЗНАТИ ПРО ТУБЕРКУЛЬОЗ

Туберкульоз – це інфекційне захворювання, яке передається людині від хворої людини чи тварини, частіш за все повітряно-крапельним шляхом (при кашлі, розмові), та спричинене мікобактеріями туберкульозу (паличка Коха), які дуже стійкі в зовнішньому середовищі. В ґрунті, воді та деяких продуктах ( молоко, масло, сир) життєдіяльність мікобактерій лишається до року, в книжках – до 4-х місяців, у вуличному пилу – до 12 днів. Також вони стійкі до дії кислот, лугів, спирту. Інфекція може попасти до організму в наслідок порушення правил гігієни – наприклад немиті руки після контакту з поручнями у громадському

23 Березня 2017 16:51подія

Визначено кандидатів на відзначення премією «Гордість району 2017»

23 березня відбулось підсумкове засідання оргкомітету по підготовці та проведенню конкурсу-премії «Гордість району» за участю голови райдержадміністрації Вячеслава Івашина.

За підсумком підбору кандидатів на відзначення премією «Гордість району 2017» претендують:

1. «Державна служба»

Марченко Михайло Сергійович, начальник відділу з питань цивільного захисту, оборонної, мобілізаційної роботи та взаємодії з правоохоронними органами Ніжинської РДА

2. «Місцеве самоврядування»

23 Березня 2017 15:33подія

Відзначила своє 30-річчя організація ветеранів Ніжинського району

Сьогодні, 23 березня, відзначила 30-річчя від свого заснування організація ветеранів Ніжинського району, котру очолює вже багато років Володимир Карпенко.

Урочисті заходи відбулись в актовій залі районної державної адміністрації. На святкування були запрошені ветерани війни та праці – гордість нашого району.

Володимир Карпенко розповів про діяльність організації та її осередків за 30 років. Ветерани весь цей час вели активну громадську діяльність, сприяли соціальному, економічному, культурному розвитку району, брали участь у вихованні молоді і найбільше опікувались

23 Березня 2017 09:10подія

Вячеслав Івашин зустрівся з жителями Дуболугівки під час сходу села

22 березня у с. Дуболугівка відбулись загальні збори громадян. Районну владу представляв голова райдержадміністрації Вячеслав Івашин.

Серед запрошених на схід були представник народного депутата Олександра Кодоли Олексій Пірковський, головний спеціаліст відділу з призначення пенсій управління пенсійного фонду Валентина Полуда, директор ПП «Ніжинські аграрні інвестиції» Анатолій Безпалий, голова Вертіївської ОТГ Ігор Мороз та староста с. М. Кошелівка Сергій Мішура.

Головою зборів громада обрала депутата районної ради, жителя села Анатолія Слуцького.

23 Березня 2017 08:24-

Глава держави: Оновлення суддівської гілки влади – головна мета реформи правосуддя

Під час засідання Ради з питань судової реформи Президент Петро Порошенко підписав та визначив як невідкладний для розгляду в Парламенті законопроект «Про внесення змін до Господарського процесуального кодексу України, Цивільного процесуального кодексу України, Кодексу адміністративного судочинства України та інших законодавчих актів». Законопроект був розроблений Радою з питань судової реформи.

«Звертаюсь до Верховної ради, щоб найближчим часом ці зміни до законодавства розглянули і зробили свій внесок у прискорення роботи нового Верховного Суду», - сказав Петро

22 Березня 2017 16:44подія

Навчитися берегти та любити природу через творчий конкурс

За ініціативи відділу освіти районної державної адміністрації та Проекту ЄС «Clima East: Збереження та стале використання торфовищ» у рамках співпраці з компанією Кока-кола протягом березня серед учнів загальноосвітніх закладів сіл Ніжинське, Кукшин, Стодоли та Колісники проводився конкурс творчих робіт до Всесвітнього дня водних ресурсів.

Конкурс започаткували ще минулого року аби впровадити системи екологічного та природоохоронного виховання учнівської молоді через малюнки, вірші та фотографії, аби підвищити бажання школярів вивчати географію рідного краю, виховати в

22 Березня 2017 14:14актуально

Монетизація субсидій – можливість для громадян долучитися до програм з енергоефективності

Про це зазначив Віце-Прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко.

Маємо швидше рухатись у реформі енергоефективності. Одне з питань – монетизація субсидій. По-перше, на рівні підприємств теплоенергетики, щоб позбутись клірингових розрахунків і монополії однієї компанії на ринку газу. По-друге, монетизація субсидій для споживачів означає, що зекономлену частину коштів субсидії споживач зможе спрямувати на енергоефективні заходи, — зауважив він.

За словами Геннадія Зубка, пакет законопроектів з енергоефективності

22 Березня 2017 09:19подія

Можемо переходити від тактики виживання до спільної державної стратегії розвитку України – Президент

Президент Петро Порошенко переконаний, що Україна демонструє позитивний розвиток за всіма напрямками проведення реформ: підвищення рівня мінімальної зарплати та її впливу на бізнес і бюджет, відновлення банківського кредитування, децентралізації, розвитку дорожньої інфраструктури, реформи системи охорони здоров’я та змін у загальній середній освіті.

«Розвиток». Це слово у назві нашого організаційного та дискусійного майданчику і є ключовою темою сьогоднішньої

21 Березня 2017 16:55подія

Схід села у Безуглівці: спільними зусиллями буде результат

Сьогодні, 21 березня, у с. Безуглівка відбулись загальні збори громадян, участь у них взяли голова районної державної адміністрації Вячеслав Івашин, його заступник Оксана Мелашенко, заступник голови районної ради Наталія Березка, помічник народного депутата Олександра Кодоли Тамара Стратілат, представники газового господарства, району електричних мереж, поліції та сільськогосподарських підприємств, котрі орендують землі громади.

До Безуглівської сільської ради, крім Безуглівки, належать села Курилівка, Пашківка, Синдаревське, Бідин, Довге та Хомівка. Сільський голова Людмила

<<<1 - 11 з 3392>>>