<<<1 - 11 з 5245>>>


08 Липня 2020 16:25-

Робоча поїздка керівництва району до сіл Кукшин та Колісники

З робочим візитом у селах Кукшин і Колісники 07 липня перебували голова райдержадміністрації Григорій Ковтун, його заступник Людмила Желада та керівник апарату райдержадміністрації Тетяна Липко.

 

Посадовці відвідали Кукшинську школу, фельдшерські пункти, сільські клуби та сільські ради.

 

В освітньому закладі, наразі, триває підготовка до нового навчального року –

08 Липня 2020 14:23-

Відвідування сімей з  дітьми, які перебувають в складних життєвих обставинах

 

 Упродовж двох тижнів  працівники  районного  центру  соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді спільно зі спеціалістами служби у справах дітей Ніжинської РДА та сектору ювенальної превенції Ніжинського ВП  відвідали 32 сім'ї в складних життєвих обставинах, в яких виховуються 69 дітей, що  проживають на території  Перемозької, Великодорізької, Талалаївської, Безуглівської, Ніжинської, Перебудівської, Крутівської, Кукшинської, Стодольської, Колісниківської, Галицької, Данинської сільських рад  району.

    Комісією були перевірені

08 Липня 2020 11:32-

Привітання голови райдержадміністрації Григорія Ковтуна з нагоди Дня працівників ювенальної превенції

 

 

Сьогодні, 8 липня, в Україні відзначають день працівників ювенальної превенції.

   Кожного дня співробітники служби дбають про безпеку дітей, стоять на варті прав та їх законних інтересів. Здорове та щасливе дитинство – нелегке завдання, заради якого працює кожен працівник поліції ювенальної превенції. Тому здійснення щоденної нелегкої місії, покладеної на вас, вимагає виняткової відповідальності, сумлінності та високої фахової підготовки.

   Хочу висловити подяку кожному працівнику за таку непросту, напружену та таку необхідну для суспільства

06 Липня 2020 14:34-

Обговорили стан справ у районі під час розширеної наради

 

    Сьогодні, 06 липня, відбулась розширена нарада з актуальних питань життєдіяльності району, яку провів голова районної державної адміністрації Григорій Ковтун. У роботі взяли участь заступники голови Сергій Батрак та Людмила Желада, керівник апарату Тетяна Липко, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації та районних установ.

   Присутні коротко озвучили стан справ у відповідних галузях, основні напрямки діяльності та проблемні питання, які потребують нагального вирішення.

    Начальник фінансового

03 Липня 2020 15:46-

Відзначили працівників поліції Ніжинщини

Національній поліції України - 5 років. Поліцейські відзначають своє професійне свято щороку 04 липня. У переддень свята у Ніжинському відділі поліції відбулись урочисті збори. Віднедавна особовий

03 Липня 2020 12:37-

Меморіальний музей М.К.Заньковецької - місце, де варто побувати

Село Заньки Ніжинського району – мала батьківщина першої народної артистки України Марії Заньковецької. Територія колишнього дворянського помістя, де пройшли дитинство та юність акторки, а також будинок,

03 Липня 2020 08:24-

Привітання голови райдержадміністрації з Днем Національної поліції України

 

Шановні працівники Національної поліції Ніжинщини!

Щиро вітаю Вас з професійним святом!

Щодня і щохвилини ви стоїте на варті громадського порядку, запобігаєте злочинам та правопорушенням.

 

Не раз вам доводиться ризикувати власним життям, проявляти

02 Липня 2020 12:48-

На Колегії обговорили стан забезпечення засобами реабілітації, пересування та санаторно-курортним лікуванням осіб з інвалідністю

Стан забезпечення засобами реабілітації, пересування та санаторно-курортним лікуванням осіб з інвалідністю усіх категорій обговорили сьогодні під час розширеного засідання Колегії райдержадміністрації, яке провів голова райдержадміністрації Григорій Ковтун. Участь у засіданні узяв голова районної ради Олег Бузун.

 

Інформував з даного питання начальник управління соціального захисту населення Володимир Другаков.

 

Він зазначив, що на території району проживає 1089 осіб з інвалідністю, з яких на

02 Липня 2020 11:39-

Робоча поїздка голови райдержадміністрації до сіл Світанок та Галиця

Голова райдержадміністрації Григорій Ковтун разом із керівником апарату райдержадмністрації Тетяною Липко побував з робочим візитом у селах Світанок та Галиця: спілкувався з очільниками громад, знайомився з інфраструктурою населених пунктів.

 

Перш за все відвідав Світанківський історико-краєзнавчий музей україно-чесько-словацької дружби, з фондами якого ознайомив посадовців директор закладу Анатолій Величенко. Наразі триває другий етап ремонтних робіт братської

02 Липня 2020 11:00-

Ніжинському агротехнічному інституту–125!

 

Вчора, 01 липня, голова райдержадміністрації Григорій Ковтун взяв участь в урочистих заходах з нагоди 125-річного ювілею Ніжинського  агротехнічного інституту, який є відокремленим підрозділом Національного університету біоресурсів і природокористування України.

 

Серед почесних гостей, які вітали навчальний заклад з ювілеєм: он-лайн –  ректор НУБІП України Станіслав Ніколаєнко та депутат Верховної Ради Валерій Зуб, особисто – випускник, колишній губернатор Чернігівщини, Заслужений

01 Липня 2020 16:04-

Оперативна інформація щодо захворювання на коронавірусну інфекцію станом на 11 годину 1 липня

      За минулу добу в області одужало 18 осіб, у яких раніше було виявлено COVID-19. Про це повідомили в Управлінні охорони здоров'я Чернігівської ОДА.
     Повторний ПЛР-тест підтвердив одужання 11 жителів Чернігова, 5 – Бобровицького району та по одному – Козелецького та Чернігівського. Усі інфіковані,

<<<1 - 11 з 5245>>>