<<<1 - 11 з 4154>>>


19 Квітня 2018 16:14нарада

Обговорили актуальні питання життєдіяльності району

Сьогодні, 19 квітня, відбулась розширена нарада з актуальних питань життєдіяльності району, яку провів голова районної державної адміністрації Вячеслав Івашин. У роботі взяли участь заступники голови Сергій Батрак, Оксана Мелашенко, керівник апарату Тетяна Липко, начальники управлінь, відділів, секторів райдержадміністрації, керівники районних установ.

Під час наради були заслухані звіти керівників про стан справ у галузях освіти, медицини, соціального захисту, культури, сільського господарства, роботу структурних підрозділів РДА, обговорені проблемні питання, які потребують

19 Квітня 2018 15:02подія

У Ніжинському агротехнічному інситуті проходить дводенний семінар-тренінг для директорів коледжів та технікумів

За підтримки Міністерства освіти і науки України, Державної установи «Науково-методичний центр інформаційно-аналітичного забезпечення діяльності вищих навчальних закладів «Агроосвіта» сьогодні та завтра на базі Ніжинського агротехнічного інституту проходить семінар-тренінг для директорів коледжів та технікумів «Ефективне управління навчальним закладом».

У відкритті семінару взяли участь керівники району – голова райдержадміністрації Вячеслав Івашин та голова районної ради Олег Бузун. Під час вітального слова вони висловили свою підтримку Ніжинським агротехнічним

18 Квітня 2018 14:28подія

Сьогодні відзначає свій 100-річний ювілей жителька с. Талалаївка Корноух Ірина Микитівна

У Ніжинському районі з’явилася ще одна довгожителька. 18 квітня 100 років тому у с. Талалаївка народилася Ірина Микитівна Корноух.

Сьогодні із 100-річним ювілеєм привітали бабусю голова райдержадміністрації Вячеслав Івашин, сільський голова Талалаївки Володимир

17 Квітня 2018 15:23подія

Обговорили проведення оздоровчої та відпочинкової кампанії в районі у 2018 році

Стратегічним завданням органів виконавчої влади є реалізація права дітей на оздоровлення та відпочинок.

Проведення в районі оздоровчої кампанії та відпочинкової кампанії у пришкільних таборах з денним перебуванням у 2018 році обговорили сьогодні на засіданні районної міжвідомчої комісії з організації відпочинку та оздоровлення дітей та учнівської молоді. Провела засідання голова комісії – заступник голови райдержадміністрації Оксана Мелашенко.

Як повідомив завідувач сектору сім’ї, молоді та спорту РДА Андрій Штайнеккер, у 2018 році планується охопити оздоровчими

17 Квітня 2018 08:22актуально

7 міфів про вибір лікаря

У рамках медичної реформи з 2 квітня в Україні стартувала кампанія з обрання лікаря. Люди вибирають лікарів, яким довіряють, та підписують з ними декларації на обслуговування. З липня медичні заклади почнуть переходити на нову систему фінансування – держава платитиме саме тим лікарям та медзакладам, до яких звертаються люди за допомогою.

За два тижні кампанії з обрання лікаря з’явилось чимало міфів. Спростовуємо найпоширеніші з них.

Міф 1. Лікар підписує декларації лише з тими пацієнтами, які проживають на його дільниці

Ви можете обрати будь-якого

17 Квітня 2018 08:12подія

Президент підписав Закон щодо захисту дітей від сексуальних зловживань та сексуальної експлуатації

Президент Петро Порошенко підписав Закон України «Про внесення змін до Кримінального кодексу України щодо захисту дітей від сексуальних зловживань та сексуальної експлуатації».

Прийняття відповідних змін та доповнень сприятиме підвищенню стану захисту та дотримання прав дитини в Україні, наблизить українське законодавство до міжнародних стандартів забезпечення захисту дитини від сексуальної експлуатації, дозволить Україні виконати рекомендації Комітету ООН з прав дитини та Європейського комітету з соціальних прав Ради Європи.

Зміни до українського законодавства

16 Квітня 2018 16:35актуально

Підсумки двох років роботи Уряду Володимира Гройсмана. Інфографіка

Кабінет Міністрів України оприлюднив підсумки двох років роботи під керівництвом Володимира Гройсмана, зокрема у сфері соціальної політики, охорони здоров’я, освіти, культури, енергетики, інфраструктури, сільського господарства тощо.

Підсумки роботи. Інфографіка

Департамент інформації та комунікацій з громадськістю

Секретаріату Кабінету Міністрів України

16 Квітня 2018 15:32подія

Колективи Ніжинського району стали призерами ІІІ Міжнародного дитячого та молодіжного фестивалю-конкурсу хореографічного мистецтва "Квітневі викрутаси"

14 квітня в Ніжинському державному університеті імені Миколи Гоголя відбувся ІІІ Міжнародний дитячий та молодіжний фестиваль-конкурс хореографічного мистецтва "Квітневі викрутаси".

Зразковий хореографічний колектив «Полісяночка» Ніжинського районного будинку культури (керівник Марія Михальська) вкотре довів свою майстерність та професіоналізм. Його учасники

16 Квітня 2018 09:08подія

Змагання з футболу на Суперкубок голови Ніжинської районної державної адміністрації

У неділю, 15 квітня, на центральному стадіоні в селі Талалаївка відбулись змагання з футболу на Суперкубок голови Ніжинської районної державної адміністрації.

На полі зустрілись команда «Єдність» (с. Данина, с. Шатура) та команда «Кристал» (м. Носівка).

Підтримати своїх футболістів приїхало чимало вболівальників, серед них особисто голова райдержадміністрації Вячеслав Івашин та завідувач сектору сім’ї, молоді та спорту РДА Андрій Штайнеккер.

Суперники не поступались один одному

13 Квітня 2018 10:08анонс

20 квітня відбудеться нагородження переможців та лауреатів конкурсу-премії "Гордість району"

20 квітня о 15.00 год. у приміщенні Ніжинського агротехнічного інституту відбудеться церемонія урочистого нагородження переможців та лауреатів районного щорічного конкурсу-премії "Гордість району".

Запрошуються всі бажаючі та представники засобів масової інформації для висвітлення заходу.

За додатковою інформацією звертайтесь за тел. 2-01-29.

Оргкомітет

12 Квітня 2018 14:54подія

Обговорили актуальні питання впровадження медичної реформи у Ніжинському районі

Сьогодні в актовій залі Ніжинської центральної районної лікарні відбулась зустріч голови райдержадміністрації Вячеслава Івашина, його заступника Оксани Мелашенко та головного лікаря КЗ «Ніжинський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Івана Бондаря з фельдшерами і завідуючими амбулаторій району.

Головною метою зустрічі стало роз’яснення механізму впровадження медичної реформи в Україні, і на Ніжинщині зокрема.

Як відомо, стартувала медична реформа 2 квітня, та не всі заклади в нашій країні мають достатнє матеріально-технічне оснащення. Тому

<<<1 - 11 з 4154>>>