<<<1 - 11 з 5038>>>


17 Січня 2020 08:24подія

Президент обговорив з народними депутатами питання реформи децентралізації

Президент України Володимир Зеленський зустрівся з головою та заступниками голови фракції політичної партії «Слуга Народу», яка становить парламентську більшість у Верховній Раді.

 

На зустрічі обговорювалися питання, пов’язані із завершальним етапом реформи децентралізації. Учасники відзначили консенсус стосовно стратегічних завдань цієї реформи

16 Січня 2020 16:48-

Законопроєкт про обіг земель сільськогосподарського призначення готовий до другого читання

 

  Фінальну редакцію законопроєкту «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обігу земель сільськогосподарського призначення» презентував вчора, 15 січня, заступник міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Тарас Висоцький представникам профільних обласних департаментів та сільгоспвиробникам під час всеукраїнської відеонаради.

За словами замміністра, до кінцевої редакції цього та інших законопроєктів у контексті земельної реформи було закладено близько

15 Січня 2020 16:44-

Солодкі подарунки для дітей з обмеженими фізичними можливостями

Новий Рік – свято надії і віри у краще майбутнє. Адже свято - це завжди радість, усмішки і звичайно ж подарунки. Саме в новорічні та різдвяні  дні хочеться, щоб кожна родина відчула  турботу та допомогу від ближніх, щоб ніхто не залишився обділеним увагою.  

   Тому  напередодні новорічних та різдвяних  свят,  працівники центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді привітали зі святами та  передали солодкі подарунки 45 дітям з інвалідністю від  Ніжинської районної

15 Січня 2020 15:42подія

Ніжинський агротехнічний коледж утворив Раду роботодавців

І сьогодні, 15 січня, відбулось перше її засідання. Участь у роботі Ради узяли голова райдержадміністрації Вячеслав Івашин, його перший заступник Сергій Батрак, голова районної ради Олег Бузун, директор Ніжинської міськрайонної філії Чернігівського обласного центру зайнятості Володимир Власенко та безпосередні роботодавці випускників агротехнічного коледжу– представники підприємств Ніжинщини.

 

Як пояснила директор навчального закладу Олена Литовченко, робота Ради направлена на обговорення конкретних шляхів співпраці коледжу із підприємствами, зокрема задля покращення якості освіти, підвищення мотивації робітничої професії та здобуття студентами фахових знань і досвіду.

 

Перш за все вона представила коледж, зауважила, що серед навчальних закладів фахової

15 Січня 2020 08:29-

Хто такий наставник і як ним стати?

 

    Чи часто ви  замислюєтеся  про долю дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які виховуються в   закладах інтернатного типу?

   Зазвичай ці діти  не мають авторитетних наставників, яким можна довіритися й попросити поради. Роками діти перебувають на повному державному утриманні, коли всі побутові проблеми за них вирішують вчителі, вихователі та інші працівники закладу. Дитина навіть не замислюється над тим, скільки людей забезпечує

13 Січня 2020 16:53-

Держгеокадастр оприлюднив норматив грошової оцінки земель за 2019 рік

 

  Коефіцієнт індексації нормативної грошової оцінки сільськогосподарських угідь, земель населених пунктів та інших земель несільськогосподарського призначення за 2019 рік дорівнює 1,0. Про це повідомляють у Державній службі України з питань геодезії, картографії та кадастру.

  Водночас платникам податку на землю нагадують

13 Січня 2020 15:11подія

Щедрого вечора й щедрої долі бажали колективу райдержадміністрації

Сьогодні, напередодні Нового року за старим стилем, в Україні зустрічають щедрий вечір, а за християнським календарем відзначають День преподобної Меланії. У народній традиції ці свята об’єдналися. Тож українці готують щедру кутю та збираються в гурти «водити Меланку».

 

Доброго й щедрого

13 Січня 2020 15:09-

Обговорили актуальні питання життєдіяльності району

   Під час розширеної робочої наради, яку провів сьогодні голова райдержадміністрації Вячеслав Івашин, обговорили актуальні питання життєдіяльності району та проблеми, які потребують вирішення. Зазвичай звітували начальники управлінь, відділів, секторів райдержадміністрації, керівники районних установ.

   Серед

11 Січня 2020 15:48-

До уваги пільговиків Ніжинського району!

 

          Пунктом 7 Порядку надання пільг на оплату житлово-комунальних послуг у грошовій формі, затвердженому постановою Кабінету Міністрів України  від 17 квітня 2019 року №  373  «Деякі питання надання житлових субсидій та пільг на оплату житлово-комунальних послуг у грошовій формі»,  було передбачено, що за заявою пільговика, поданою структурному підрозділу з питань соціального захисту населення до 15 жовтня (15 травня), виплата пільги здійснюється у грошовій готівковій формі з початку опалювального (неопалювального) сезону.

11 Січня 2020 10:50-

Президент України: Наполягаємо на офіційних вибаченнях Ірану за збиття літака МАУ, проведенні розслідування та поверненні тіл загиблих

Україна наполягає на офіційних вибаченнях з боку Ірану за збиття літака рейсу PS752 компанії МАУ, проведенні відкритого розслідування та очікує на повернення тіл загиблих і виплату компенсацій, заявив Президент Володимир Зеленський.

 

«Ще до закінчення роботи міжнародної комісії Іран визнав свою провину в збитті українського літака. Але наполягаємо на цілковитому визнанні вини. Ми очікуємо від Ірану запевнень у готовності до повного й відкритого розслідування,

11 Січня 2020 10:12-

В Україні запрацював Інвестиційний атлас надрокористувача

  У грудні минулого року Державна служба геології та надр запустила Інвестиційний атлас надрокористувача. До нього увійшли 85 об’єктів, розподілених у шість кошиків (за видами корисних копалин).

  Інвестиційний атлас — один із елементів загальної урядової політики open door policy (політики відкритих дверей), що спрямована

<<<1 - 11 з 5038>>>