<<<1 - 11 з 4443>>>


19 Жовтня 2018 09:26інформація

Верховна Рада підтримала урядовий бюджет розвитку країни на 2019 рік

    Вчасне ухвалення бюджету дозволить наступного року підвищити зарплати і пенсії, продовжити важливі реформи та інфраструктурні проекти.

    18 жовтня Парламент підтримав ініціативи Кабінету Міністрів щодо запровадження середньострокового бюджетного планування та

18 Жовтня 2018 16:46подія

Працівники райдержадміністрації взяли участь у всесвітній акції „Walk for Freedom/Хода за свободу”

      18 жовтня з нагоди відзначення Європейського дня боротьби з торгівлею людьми у багатьох містах України проходить всесвітня щорічна акція „Walk for Freedom/Хода за свободу” - мовчазна і мирна хода, яку організовують вже п’ять років поспіль на захист мільйонів чоловіків, жінок та дітей, які є жертвами торгівлі людьми.

      Основна мета акції – роз’яснити громадянам існування проблеми торгівлі людьми, її основні форми та способи втягнення в експлуатацію.

       У Ніжині акція була проведена на території Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя. Студенти і викладачі ВУЗу, а також представники

18 Жовтня 2018 12:21подія

До перспективного плану формування територіальних громад Чернігівської області внесено зміни

     17 жовтня Уряд вніс зміни до перспективного плану формування територій громад Чернігівської області. Тепер він покриває 100% території регіону.

     Ці зміни дозволять усім об’єднаним громадам області,

18 Жовтня 2018 09:50інформація

18 жовтня - Європейський день боротьби з торгівлею людьми

          Європейський день боротьби з торгівлею людьми започаткований 18 жовтня 2007 року Європейським Парламентом як день консолідації діяльності з підвищення рівня обізнаності щодо феномену торгівлі людьми та небайдужості громадськості до цього явища.
         Торгівля людьми є глобальним злочинним бізнесом, сучасною формою рабства, що грубо порушує права людини. Ця діяльність є найшвидше зростаючою кримінальною діяльністю у світі. За оцінками Міжнародного центру із запобігання злочинності

18 Жовтня 2018 08:08інформація

Президент підписав Закон щодо розширення категорій дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки

     Президент Петро Порошенко підписав Закон України «Про внесення зміни до статті 1 Закону України «Про оздоровлення та відпочинок дітей» щодо розширення категорій дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки», прийнятий Верховною Радою України 2 жовтня 2018 року.

     Закон спрямований на посилення соціального захисту дітей журналістів, які загинули під час виконання службових обов’язків; дітей, одному з батьків яких встановлено інвалідність І або II групи.

     Законом пропонується включити до переліку дітей, які потребують особливої

17 Жовтня 2018 16:10-

Чужої біди не буває. Люди об’єдналися заради допомоги

Мабуть, наразі немає жодного міста та району на Чернігівщині, які б не відгукнулися на проблеми ічнянців. Усі разом – волонтери, підприємці, громадські організації, релігійні конфесії, благодійники

17 Жовтня 2018 15:13подія

Козацькі традиції наших предків збережені. Історична година у райдержадміністрації

         «Мамай у минулому й сьогодні». Такою була тема історичної години, підготовленої працівниками Районного центру бібліотечної системи, приурочена до Дня українського козацтва.

         Захід відвідали керівники та працівники райдержадміністрації, сільські бібліотекарі, завідувачі сільських клубів, запрошені гості, ЗМІ.

        

17 Жовтня 2018 14:10подія

Футбольний сезон 2018 завершено

        Остання офіційна гра футбольного сезону 2018 року у Ніжинському районі зіграна. 13 жовтня на міському стадіоні «Спартак» зійшлись у фіналі Відритого кубку району 2018 – ФК «Липів Ріг» та ФК «РІД»  (Сальне) – лідери сезону.

       Сонячна погода, гаряча підтримка вболівальників та нестримне бажання до перемоги посприяли у видовищній грі, з неочікуваним завершенням. З рахунком 4:1  гра закінчилась на користь сальнянців.

       Привітав переможців,

16 Жовтня 2018 14:59подія

Про готовність у районі до опалювального сезону 2018\19 року обговорили на нараді у голови РДА

Стан підготовки об’єктів соціальної сфери та житлово-комунального господарства до початку опалювального періоду обговорили сьогодні на розширеній оперативній нараді, яку провів голова райдержадміністрації Вячеслав Івашин. Особливу увагу було приділено питанню забезпечення паливом закладів медицини, освіти, культури, підготовки необхідної документації для пуску газу на котельні тощо. З приводу цього інформували керівники відповідних

16 Жовтня 2018 11:14інформація

23 грудня 2018 року відбудуться додаткові вибори у Вертіївській ОТГ

     Центральна виборча комісія призначила перші вибори в 125 об’єднаних територіальних громадах на 23 грудня цього року. З 6 листопада стартує виборчий процес.

     Так, на Чернігівщині перші вибори відбудуться у 5 об’єднаних територіальних

16 Жовтня 2018 11:00подія

Оцінювання результатів службової діяльності державних службовців

 

      Такою була тема навчання працівників апарату районної державної адміністрації та її структурних підрозділів.

      Захід був проведений керівником апарату райдержадміністрації Тетяною Липко на початку

<<<1 - 11 з 4443>>>