<<<1 - 11 з 3886>>>


20 Листопада 2017 14:16подія

Розширена нарада з актуальних питань життєдіяльності району

Сьогодні, 20 листопада, голова райдержадміністрації Вячеслав Івашин провів розширену робочу нараду з актуальних питань життєдіяльності району. Присутні на нараді керівники структурних підрозділів райдержадміністрації та районних установ звітували про стан справ у підвідомчих галузях, плани на найближчу перспективу, проблемні питання та можливі шляхи їх вирішення.

Серед озвучених питань, на яких була акцентована особлива увага керівництва райдержадміністрації – виплата заробітної плати працівникам бюджетних установ, формування районного бюджету на 2018 рік, забезпечення

20 Листопада 2017 08:33подія

Україна та Польща зміцнюватимуть стратегічне партнерство – зустріч заступника Глави АП Єлісєєва з Державним секретарем Республіки Польща Щерським

Заступник Глави Адміністрації Президента України Костянтин Єлісєєв провів зустріч з Державним секретарем – керівником Канцелярії Президента Республіки Польща Кшиштофом Щерським. Зустріч відбулась у Кракові за дорученням Президентів Петра Порошенка та Анджея Дуди.

Під час засідання Консультаційного комітету сторони обмінялись думками щодо поточного стану

20 Листопада 2017 08:26подія

Стоп сексуальному насильству над дітьми!

17 листопада 2017 року в рамках відзначення Європейського дня захисту дітей від сексуальної експлуатації та сексуального насильства фахівцем із соціальної роботи районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Н.Гавриш та спеціалістом відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту Лосинівської селищної ради В.Макобрей було організовано та проведено профілактичний захід «Стоп сексуальне насильство над дітьми!» на базі Лосинівської ЗОШ І-ІІІ ст.

Учні 9-11 класів переглянули короткометражний фільм «Розкажи дорослому, якому довіряєш»; виконали вправу «Історія одного фото»

17 Листопада 2017 15:25подія

Працівників сільського господарства Ніжинщини привітали з нагоди професійного свята

Серед усіх професійних свят – День працівників сільського господарства є одним з найбільш знаних, адже вшановується праця найчисленнішої когорти трударів, чиїми руками твориться хліб.

Відзначаючи його, ми вкотре переконуємося: держава сильна і заможна селом. На хліборобських плечах її добробут і її майбутнє.

З нагоди Дня працівників сільського господарства

17 Листопада 2017 14:02актуально

Урядова ініціатива захисту бізнесу підтримана

Учора, 16 листопада, Верховна Рада 312 голосами підтримала законопроект «Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо забезпечення дотримання прав учасників кримінального провадження та інших осіб правоохоронними органами під час здійснення досудового розслідування», підготовлений за ініціативи Прем’єр-міністра України. Законопроект входить у пакет законодавчих актів, ухвалення яких сприятиме пожвавленню ділової активності в Україні та розвитку підприємництва, що дозволить досягти показників зростання економіки на рівні 5-7%. Напередодні голосування урядові ініціативи підтримали представники ділових кіл країни. Бізнес-асоціації визнали документ

17 Листопада 2017 08:51подія

Найстарша жителька району – Катерина Лаврівна Ременюк – зустріла свій 104-й день народження

Учора, 16 листопада, виповнилось 104 роки найстаршій жительці Ніжинського району - Катерині Лаврівні Ременюк, яка народилась і прожила все своє життя у смт. Лосинівка.

Із поважною датою привітати у день її народження приїхали голова райдержадміністрації Вячеслав Івашин, його заступник Оксана Мелашенко, директор територіального центру соціального обслуговування одиноких громадян управління соціального захисту населення райдержадміністрації Галина Рожен, начальник Ніжинського відділення управління пенсійного фонду Алла Севостьянчик, голова Лосинівської ОТГ Володимир Андрієць

17 Листопада 2017 08:48вітання

Вітання голови райдержадміністрації з Днем працівників сільського господарства

Шановні працівники сільського господарства!

Сердечно вітаю вас із професійним святом!

Хліборобська праця з давніх-давен була і залишається визначальною складовою розвитку держави, запорукою її процвітання.

Трудівники села, керівники та фахівці господарств, фермери докладають максимум зусиль, аби закріпити позитивні тенденції в розвитку сільськогосподарського виробництва району.

Велика шана вам, трудівники

16 Листопада 2017 15:50подія

Вячеслав Івашин узяв участь в урочистостях до Дня працівників сільського господарства у Ніжинському агротехнічному інституті

Сьогодні, 16 листопада, голова райдержадміністрації Вячеслав Івашин та його заступник Оксана Мелашенко взяли участь в урочистостях з нагоди Дня працівників сільського господарства у Ніжинському агротехнічному інституті.

Виступаючи перед учасниками зібрання, Вячеслав Івашин щиро подякував усім аграріям Ніжинського району за самовіддану працю, за розуміння і мудрість, за натруджені руки, у тому числі і ветеранам хліборобської ниви.

15 Листопада 2017 10:05подія

У Чернігові збиратимуть кошти на устаткування для лінійного прискорювача

20 листопада в Чернігівському обласному академічному музично-драматичному театрі ім. Т.Г. Шевченка відбудеться благодійний вечір-марафон «Промінь надії» зі збору коштів на лінійний прискорювач для онкохворих. Про це сьогодні, 14 листопада, повідомили на прес-брифінгу в ОДА.

Як зазначив головний лікар обласного онкологічного диспансеру Валерій Зуб, для медзакладу вже придбано сучасний лінійний прискорювач «Еlekta», а також розпочато будівництво приміщення під нього.

Будівельні роботи проводяться з урахуванням всіх необхідних вимог, аби попередити можливі

14 Листопада 2017 09:08подія

Активна молодь Ніжинщини долучилась до роботи по підготовці районної Програми національно-патріотичного виховання молоді на 2018-2022 роки

Розвиток в Ніжинському районі функціональної системи національно-патріотичного виховання, насамперед дітей та молоді, на основі формування й утвердження принципів любові і гордості за власну державу, її історію, мову, культуру, науку, спорт, національних і загальнолюдських цінностей, усвідомлення громадянського обов’язку та зміцнення якостей патріота України як світоглядного чинника, спрямованого на розвиток успішної країни є важливим завданням для районної влади. З цією метою сектором сім’ї, молоді та спорту РДА розробляється проект районної програми національно-патріотичного

14 Листопада 2017 08:42подія

У Ніжинському районі відбудеться фестиваль особливих талантів

Учора, 13 листопада, голова райдержадміністрації Вячеслав Івашин провів перше засідання організаційного комітету по підготовці та проведенню фестивалю особливих талантів «Ми можемо все, тільки крок нам назустріч зробіть», приуроченого до Дня інваліда.

Оргкомітет визначився із кількістю учасників та напрямками, за якими будуть оцінюватись їх творчі роботи – це «декоративно-прикладне мистецтво», «спорт» та «декламування, вокал, хореографія».

У заході візьмуть участь близько 30 дітей з особливими

<<<1 - 11 з 3886>>>