<<<1 - 11 з 4531>>>


11 Грудня 2018 12:18Попередження для населення!

Увага! Попередження про ускладнення погодних умов

 

    За даними Чернігівського обласного центру з гідрометеорології 11-13 грудня очікуються ускладнення погодних умов:

      12 грудня у Чернігівській області (та в

11 Грудня 2018 08:29подія

Президент підписав Закон про припинення дії договору про дружбу з Росією

Президент Петро Порошенко підписав Закон України «Про припинення дії Договору про дружбу, співробітництво і партнерство між Україною та Російською Федерацією».

«Непродовження договору з Росією слід розглядати не як епізод, а як частину нашої стратегії на остаточний розрив з колоніальним минулим

10 Грудня 2018 12:45подія

Першість з більярду завершила спортивний рік у Ніжинському районі

  8 грудня у районному будинку культури в с. Талалаївка пройшла першість Ніжинського району з більярду, яка була присвячена Дню Збройних Сил України.

  Змагання сюрпризів не принесли, головні фаворити довели свою силу, перемігши менш досвідчених суперників.

10 Грудня 2018 10:18подія

Вячеслав Івашин узяв участь у засіданні сесії районної ради

07 грудня у великому залі засідань адміністративної будівлі Ніжинської міської та районної рад відбулося пленарне засідання двадцятої (позачергової) сесії районної ради сьомого скликання під головуванням голови районної ради Олега Бузуна.

У роботі сесії взяли участь голова районної державної адміністрації Вячеслав Івашин, депутати районної ради, сільські голови територіальних громад району, засоби масової інформації та інші запрошені.

07 Грудня 2018 16:02подія

Працівників органів місцевого самоврядування Ніжинщини привітали із професійним святом

   Працівники органів місцевого самоврядування сьогодні відзначають своє професійне свято, що підкреслює велику значимість існування цього важливого інституту місцевої демократії.  Це свято людей, яких обирає суспільство. 
   Місцеве самоврядування – це найбільш наближена до людей ланка влади. Від їх професіоналізму, досвіду, компетенції

07 Грудня 2018 14:22акція

Подарунок солдату

     Нелегкий час переживає Україна. Міцніє з кожним роком наша армія. Проте ми всі добре розуміємо як важко військовим на сході України.

  Тому на підтримку захисників відділом освіти райдержадміністрації  та педагогічними колективами

07 Грудня 2018 09:18подія

Про розвиток освітньої галузі — на Раді регіонального розвитку

    «Крім того, що ми побудували нову армію, крім того, що ми захистили країну, нашим пріоритетом має бути освіта. Бо освіта — це не видатки державного бюджету. Освіта — це інвестиції держави у майбутнє», — словами Президента України розпочав свою доповідь на першому засіданні Ради регіонального розвитку Чернігівської області начальник Управління освіти і науки ОДА Микола Конопацький.

   — Освіта є одним із найбільших секторів публічних послуг, якими користується населення, починаючи з рівня громади, — зазначив голова Чернігівської ОДА Олександр Мисник. — Тож ця галузь потребує особливої уваги, адже при низькому рівні освіти чи обмеженому доступі до неї країна не може бути успішною.

    Цьогоріч саме

07 Грудня 2018 09:04подія

Рада регіонального розвитку: найкращим підґрунтям для реформ є міцна економіка

     У 2018 році Чернігівщина увійшла до топ-10 областей за сприятливістю ведення бізнесу, посівши 6-7 місце в регіональному рейтингу Doing Business. Про це на засіданні Ради регіонального розвитку доповіла присутнім директор Департаменту економічного розвитку облдержадміністрації

07 Грудня 2018 08:32вітання

Вітання голови райдержадміністрації з Днем місцевого самоврядування

Шановні працівники органів місцевого самоврядування, прийміть найщиріші вітання з нагоди вашого професійного свята!

    Органи

06 Грудня 2018 16:35подія

Усі зміни в області – лише для поліпшення життя людей, – голова ОДА

Чим живе Чернігівщина, що вже зроблено і на чому треба зосередити зусилля – обговорили учасники Ради регіонального розвитку області. Акцент: впровадження державної регіональної політики та децентралізаційної реформи.

Присутні – керівники районів, міст,

06 Грудня 2018 10:12актуально

В Україні розпочинається новий етап децентралізації

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман оголосив новий етап реформи децентралізації, який дає поштовх для розвитку України.

Реформа децентралізації — найуспішніша реформа в Україні. І так вважають не тільки авторитетні міжнародні експерти, а й жителі громад, які відчули на собі всі переваги децентралізації. Але є ризики для найважливішої реформи країни,

<<<1 - 11 з 4531>>>