<<<1 - 11 з 4740>>>


24 Квітня 2019 15:23подія

Директори освітніх закладів району вивчали управлінську компетентність керівника в умовах реалізації Концепції Нової української школи

Сьогодні відділ освіти райдержадміністрації провів виїзний семінар для керівників закладів освіти району на тему «Управлінська компетентність керівника в умовах реалізації Концепції Нової української школи».

 

Захід відбувся на базі Великодорізького НВК І-ІІ ст. та Галицької ЗОШ І-ІІІ ст. Участь у семінарі взяв також і голова райдержадміністрації Вячеслав Івашин та відвідав Великодорізький освітній заклад.

23 Квітня 2019 10:54подія

30 червня відбудуться перші й додаткові вибори в об`єднаних громадах Чернігівщини

Обиратимуть депутатів міської ради та міського голову в Борзнянській ОТГ, депутатів сільських рад та сільських голів в Озерянській (Варвинський район), Вихвостівській (Городнянський район), Киїнській, Новобілоуській, Хмільницькій (Чернігівський район) об’єднаних територіальних громадах.

 

Усього ж цього дня згідно з постановою ЦВК № 846 перші вибори відбудуться у 66 об’єднаних територіальних громадах (7 міських, 14 селищних, 45 сільських) 19-ти областей України.

 

Окрім того, 30 червня у тринадцяти регіонах пройдуть

23 Квітня 2019 10:41подія

Дитячі колективи Ніжинщини стали переможцями Міжнародного фестивалю «Квітневі викрутаси»

20 квітня в Ніжинському державному університеті ім. М. Гоголя відбувся ІV Міжнародний дитячий та молодіжний фестиваль-конкурс хореографічного мистецтва "Квітневі викрутаси".


Високий рівень проведення даного фестивалю вимагав від учасників великої майстерності виконання, а від керівників колективів - високого професіоналізму.

22 Квітня 2019 15:22інформація

Конкурс-премія "Гордість району" відбудеться 04 травня

04 травня 2019 року відбудеться щорічний конкурс-премія "Гордість району".

 

Урочиста церемонія нагородження найкращих фахівців Ніжинського району у різних галузях проходитиме у Ніжинському академічному українському драматичному театрі ім. Михайла Коцюбинського та розпочнеться о 13.00.

 

Запрошуємо усіх бажаючих на святковий захід!

22 Квітня 2019 09:41подія

Працівники райдержадміністрації долучились до заходів із благоустрою

Традиційно у Ніжинському районі упродовж квітня-травня відбуваються заходи з благоустрою та поліпшення санітарного стану довкілля - прибирання та озеленення населених пунктів, приведення у належний стан прибудинкових територій, кладовищ, ліквідація стихійних сміттєзвалищ, висадка лісів тощо.

 

До всеукраїнської акції «За чисте довкілля» традиційно долучаються і керівництво та працівники Ніжинської районної державної адміністрації.

 

Так, 19 квітня, державні службовці навели лад на квітниках і території навколо адмінбудівлі, та в господарських приміщеннях.

22 Квітня 2019 09:17подія

Вибори пройшли чесно. Пишаюся тим, що захистив право українців на вільне волевиявлення – Президент

Президент України Петро Порошенко наголошує, що вибори Глави держави пройшли чесно і відповідають всім демократичним стандартам.

 

«Вибори пройшли чесно, вибори пройшли прозоро, вибори пройшли у повній відповідності з європейськими

22 Квітня 2019 08:53подія

У Ніжинському районі розпочався футбольний сезон

Футбольний сезон у Ніжинському районі відкрив матч за Суперкубок на стадіоні в с. Талалаївка, де зустрічалися переможець останнього чемпіонату ФК "Липів Ріг" та володар останнього розіграшу кубку "РІД" (с. Сальне).

 
Попри початок сезону поєдинок вийшов видовищним. Зустрілися дві рівні команди - найсильніші у Ніжинському районі. Матч закінчився 3:1 на користь ФК "Липів Ріг" Уже на 1 хв. липіврізьці вийшли вперед,

17 Квітня 2019 09:28-

Вже в найкоротші терміни ми матимемо можливість ставити питання, щоб на українську землю прийшов мир – Президент

 Президент України Петро Порошенко переконаний, що в найближчий час після президентських виборів буде порушено питання встановлення миру в Україні. «Я твердо переконаний, що ми будемо мати можливість вже в найкоротші терміни ставити питання про те, щоб на

16 Квітня 2019 09:33-

В районі готуються до проведення відпочинково-оздоровчої кампанії

     Стратегічним завданням органів виконавчої влади є реалізація права дітей на оздоровлення та відпочинок.
  Підготовку до якісної організації та проведення відпочинково-оздоровчої кампанії 2019 року в районі обговорили днями на засіданні районної міжвідомчої комісії з організації відпочинку та оздоровлення дітей та учнівської молоді, яке провела заступник голови райдержадміністрації Оксана Мелашенко. 
 Як повідомив завідувач сектору сім’ї, молоді та спорту РДА Андрій Штайнеккер, у 2019 році планується охопити оздоровчими та відпочинковими послугами 58,5 % дітей (1054 особи), з них забезпечення оздоровленням 363 особи (20,1 %) та відпочинком 881 особи (49,9

16 Квітня 2019 08:24-

На Чернігівщині вже будують 17 сільських медамбулаторій

 Нагадаємо, в області цьогоріч побудують 21 амбулаторію для медичного обслуговування жителів сіл. На будівництво цих медзакладів виділено понад 74,1 мільйона гривень субвенції з державного бюджету. Співфінансування з місцевих бюджетів – майже 9,24 мільйона.

 Управління капітального будівництва Чернігівської ОДА є замовником робіт по 18 амбулаторіям,

15 Квітня 2019 15:20нарада

На розширеній нараді обговорили актуальні питання життєдіяльності району

 

  Сьогодні, 15 квітня, голова районної державної адміністрації Вячеслав Івашин провів розширену робочу нараду з актуальних питань життєдіяльності району. У роботі взяли участь заступники голови Сергій Батрак, Оксана Мелашенко, керівник апарату Тетяна Липко, керівники управлінь, відділів, секторів райдержадміністрації та районних установ.

  Під час наради були заслухані звіти  про стан справ у галузях освіти, культури, медицини, соціального захисту, сільського господарства,  роботу структурних підрозділів РДА, обговорені проблемні питання, які потребують вирішення.

  Значна увага керівництва райдержадміністрації

<<<1 - 11 з 4740>>>